Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no 19 stopni minimum :kox:

i musza byc rozneglizowane czirliderki do podawania piwa i nie tylko :gwizdanie:

tzw. rozgrzewaczki :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no 19 stopni minimum :kox:

i musza byc rozneglizowane czirliderki do podawania piwa i nie tylko :gwizdanie:

tzw. rozgrzewaczki :decayed:

e no jak takie beda to moze byc ciut zimniej one nas rozgrzeją :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

jak będą czirliderki to też na piłe się wybieram :decayed:

Opublikowano

:hi:

jak będą czirliderki to też na piłe się wybieram :decayed:

chodzi o to żeby było przyjemnie :decayed:
Opublikowano

ściule :tongue4:

Opublikowano

ściule :tongue4:

no to ty bedziesz sobie kopal pilke a my sie bendziem rozgrzewac :decayed:
Opublikowano

:hi:

jak będą czirliderki to też na piłe się wybieram :decayed:

chodzi o to żeby było przyjemnie :decayed:

:good:

ściule :tongue4:

:rolleyes:WTF

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________

ściule :tongue4:

no to ty bedziesz sobie kopal pilke a my sie bendziem rozgrzewac :decayed:

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

Opublikowano

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

a dobra jest? :naughty:
Opublikowano

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

czyś ty na glowe upadł bede musial caly bak gnojówy zatankować zeby dojechac i wrocic z tego zadupia :cool1:

Opublikowano

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

czyś ty na glowe upadł bede musial caly bak gnojówy zatankować zeby dojechac i wrocic z tego zadupia :cool1:

a co może w knurofie bedziemy grać? :polew:
Opublikowano

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

a dobra jest? :naughty:

sala przy szkole ma jakieś 5 7 lat

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

czyś ty na glowe upadł bede musial caly bak gnojówy zatankować zeby dojechac i wrocic z tego zadupia :cool1:

nie zupełnie koło mnie

w Sarnowie miał byś trochę mniej km niż do mnie :gwizdanie:

jakieś 10 :decayed:

Opublikowano

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

czyś ty na glowe upadł bede musial caly bak gnojówy zatankować zeby dojechac i wrocic z tego zadupia :cool1:

a co może w knurofie bedziemy grać? :polew:

no moze nie w knurowie ale gdzies gdzie sa drogi dojazdowe chociaz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma jakieś 5 7 lat

troche młoda , no ale trudno :kox:
Opublikowano

nie znam dokładnych cen ale jak chodziliśmy tam z firmy to po dwanaście była ściepa

jakiś rok temu :gwizdanie:

Opublikowano

nie znam dokładnych cen ale jak chodziliśmy tam z firmy to po dwanaście była ściepa

jakiś rok temu :gwizdanie:

e to drogo nie ide musze oszczędzac :decayed:

Opublikowano

ma jakieś 5 7 lat

troche młoda , no ale trudno :kox:

jak w ty dowcipie

co nosi młoda dziewczyna między piersiami :?:

Medalion :naughty:

A co nosi stara:?:

pępek

:polew:

Opublikowano

ma jakieś 5 7 lat

troche młoda , no ale trudno :kox:

jak w ty dowcipie

co nosi młoda dziewczyna między piersiami :?:

Medalion :naughty:

A co nosi stara:?:

pępek

:polew:

:polew::sick3:

a na poważnie to mam w okolicy będzina jedno sprawdone miejsce gdzie można pokopać bala :gwizdanie:

czyś ty na glowe upadł bede musial caly bak gnojówy zatankować zeby dojechac i wrocic z tego zadupia :cool1:

a co może w knurofie bedziemy grać? :polew:

no moze nie w knurowie ale gdzies gdzie sa drogi dojazdowe chociaz :decayed:

zgadzam się z toba będzim to dziura :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zmykam będę później

puf puf :kox:

Opublikowano

ma jakieś 5 7 lat

troche młoda , no ale trudno :kox:

jak w ty dowcipie

co nosi młoda dziewczyna między piersiami :?:

Medalion :naughty:

A co nosi stara:?:

pępek

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zmykam będę później

puf puf :kox:

:polew:

chyba buch, buch :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.