Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

za robote byś się wział :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry bicior i lecę :kox:

Opublikowano

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę :naughty:
Opublikowano

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

za robote byś się wział :decayed:

Przecież byęm dziś w pracy... :gwizdanie:

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę :naughty:

No to trzba coś pomyśleć i coś wykombinujemy. Kopie tu ktoś jeszcze? :cool1:
Opublikowano

ja[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________i Diman często - ale w nosie

Opublikowano

ja[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________i Diman często - ale w nosie

Yebany! BTW Tacy się też przydadzą. :decayed:
Opublikowano

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

za robote byś się wział :decayed:

Przecież byęm dziś w pracy... :gwizdanie:

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę :naughty:

No to trzba coś pomyśleć i coś wykombinujemy. Kopie tu ktoś jeszcze? :cool1:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

za robote byś się wział :decayed:

Przecież byęm dziś w pracy... :gwizdanie:

:hi:

Ja już po graniu w piłeczkę na dworze i teraz chwila odpoczynku. :cool1:

Akjam zorganizuj jakiś meczyk klubowy bo bym pograł w piłę :naughty:

No to trzba coś pomyśleć i coś wykombinujemy. Kopie tu ktoś jeszcze? :cool1:

:naughty:

No i mamy kolejnego chętnego. :good: Kopać nie mylić z wydobywaniem... :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:51_________________________________________________Czas na kino. Do wieczorka. :wink4:

Opublikowano

Miron i Dimek będą podawać ręczniki i napoje regeneracyjne :kox:

Opublikowano

ja też coś tam tam kopne

Opublikowano

Kopać nie mylić z wydobywaniem... :naughty:

no to my z Puckiem odpadamy :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

jestem za :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 16:53_________________________________________________

ja też coś tam tam kopne

chyba grzdylka :tongue4:
Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

Opublikowano

ja[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________i Diman często - ale w nosie

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

Opublikowano

ja[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________i Diman często - ale w nosie

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

yebany :polew:

Opublikowano

ja[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:45_________________________________________________i Diman często - ale w nosie

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

yebany :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja też moge pokopać :naughty: i postrzelać z bańki :kox:

Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

romantyk nie lovelas :tongue4:

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

w razie potrzeby poczestujesz lyczkiem? :naughty:
Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

romantyk nie lovelas :tongue4:

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

w razie potrzeby poczestujesz lyczkiem? :naughty:

oczywiscie ze tak przeciez na boisku cza biegac to sie sily traci i cza sie wzmacniac :naughty:

Opublikowano

lovelas nie cwaniakuj :decayed:

romantyk nie lovelas :tongue4:

yo moga stoc na bramce bo jest mozliwosc postawienia browarka za słupkiem :kox:

w razie potrzeby poczestujesz lyczkiem? :naughty:

oczywiscie ze tak przeciez na boisku cza biegac to sie sily traci i cza sie wzmacniac :naughty:

ok gram na obronie :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.