Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to h*j z rezaniem z resztą to rezanie miało polegać na wyjęciu starych i założeniu nowych P&P lamp u akjama :polew: :polew: :polew:

hlamy co ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to h*j z rezaniem z resztą to rezanie miało polegać na wyjęciu starych i założeniu nowych P&P lamp u akjama :polew: :polew: :polew:

hlamy co ? :decayed:

Gdyby tak było Akjam by już dawno to zrobił :gwizdanie: A tak potrzebuje chyba kogoś żeby mu potrzymał :polew: :polew:
Opublikowano

no to h*j z rezaniem z resztą to rezanie miało polegać na wyjęciu starych i założeniu nowych P&P lamp u akjama :polew: :polew: :polew:

hlamy co ? :decayed:

Gdyby tak było Akjam by już dawno to zrobił :gwizdanie: A tak potrzebuje chyba kogoś żeby mu potrzymał :polew: :polew:

no ta w końcu to bixy to jedna osoba nie ogarnie :polew:

Opublikowano

no to h*j z rezaniem z resztą to rezanie miało polegać na wyjęciu starych i założeniu nowych P&P lamp u akjama :polew: :polew: :polew:

hlamy co ? :decayed:

Gdyby tak było Akjam by już dawno to zrobił :gwizdanie: A tak potrzebuje chyba kogoś żeby mu potrzymał :polew: :polew:

no ta w końcu to bixy to jedna osoba nie ogarnie :polew:

Potrzebujemy ciepełka (czyt. ogrzewanego garażu) i kompa... :naughty: I może od razu ogarnie się temat zderzaka bo mam coś na oku... :gwizdanie: Co myślicie o tym? :mysli:

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

Opublikowano

:no:

wpadajcie na Chorzów :kox: :kox: mój dobry kumpel właśnie wynajął garaż pod moim blokiem zaraz ide tam robić porządek :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Zabieraj zderzak :good: Ja spadam :hi:

Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...

przy tym też :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________kiedyś tzw potocznie pakiet chrom mi się podobał ale jakoś do mnie nie przemawia ostatnio :confused4:

Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...

przy tym też :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________kiedyś tzw potocznie pakiet chrom mi się podobał ale jakoś do mnie nie przemawia ostatnio :confused4:

Przy pakiecie chrom nie mogę zostawić zderzaka z czarnym grillem... :no:
Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...

przy tym też :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________kiedyś tzw potocznie pakiet chrom mi się podobał ale jakoś do mnie nie przemawia ostatnio :confused4:

Przy pakiecie chrom nie mogę zostawić zderzaka z czarnym grillem... :no:

to wróć na czerni :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...

przy tym też :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________kiedyś tzw potocznie pakiet chrom mi się podobał ale jakoś do mnie nie przemawia ostatnio :confused4:

Przy pakiecie chrom nie mogę zostawić zderzaka z czarnym grillem... :no:

to wróć na czerni :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

BTW To jest wogóle mój kolor? :mysli:

Opublikowano

6bc7f2cadc362b6b.jpg

Grill zamieniłbym na chrom bo resztę mam w chromie. :mysli:

s-line to s-line + dokładka i będzie :kox: :kox:

Jaka dokładka? :naughty:

cupra :cool1:

:gwizdanie:

osobiście to w czerni bardziej mi się podobają ostatnio, :cool1:

:no: przy tym kolorze...

przy tym też :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________kiedyś tzw potocznie pakiet chrom mi się podobał ale jakoś do mnie nie przemawia ostatnio :confused4:

Przy pakiecie chrom nie mogę zostawić zderzaka z czarnym grillem... :no:

przy ciemnym aucie chromowana ramka na zderzaku jest :kox:

Opublikowano

Czy różnią się czymś zderzaki S-LINE B7 benzyna - dizel? :mysli:

Opublikowano

Czy różnią się czymś zderzaki S-LINE B7 benzyna - dizel? :mysli:

to nie ten dział :szukaj:

Opublikowano

Czy różnią się czymś zderzaki S-LINE B7 benzyna - dizel? :mysli:

te od benzyny mają mniejsze zaczepy bo auta z tymi silnikami są wolniejsze :kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.