Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nudy

a ty co za opis gg ?

a taki tam :confused4:

ale nie płaczesz ?

Miszka, nie przeginaj :gwizdanie:

no myślałem, że o jakąś laskę chodzi

nie o spalanie... ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:08_________________________________________________

Wam tylko d*py w głowie :gwizdanie:

tak wiemy ty za niedługo będziesz miał przestój to zazdrosny jesteś... :kox:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

Opublikowano

nudy

a ty co za opis gg ?

a taki tam :confused4:

ale nie płaczesz ?

to zależy czy mi czasem coś w oko nie wpadnie :tongue4:
Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

no ja też, chciałem tylko rozładować napięcie :wink4:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

no ja też, chciałem tylko rozładować napięcie :wink4:

nie baw się moim uczuciem :gwizdanie:

Opublikowano

nudy

a ty co za opis gg ?

a taki tam :confused4:

ale nie płaczesz ?

to zależy czy mi czasem coś w oko nie wpadnie :tongue4:

chyba ktoś... :mysli:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

no ja też, chciałem tylko rozładować napięcie :wink4:

nie baw się moim uczuciem :gwizdanie:

ty też romantyk...? :shocked:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?
Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

fason fasonem ale na poprawę humoru... :decayed:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

Opublikowano

Ja dla odmiany w robocie siedzę! :polew: A tu widzę jakieś zaręczyny się szykują (kolega postawi więc go już nie atakujcie). :gwizdanie:

OKO jakiś handelek by chciał uskutecznić...

P.S. :bry: z wieczora :naughty:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

ya yhymm

Opublikowano
:hi: akjam
Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

:polew: :polew: :polew:

Ja dla odmiany w robocie siedzę! :polew: A tu widzę jakieś zaręczyny się szykują (kolega postawi więc go już nie atakujcie). :gwizdanie:

OKO jakiś handelek by chciał uskutecznić...

P.S. :bry: z wieczora :naughty:

\:bry: bry:

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

ya yhymm

ja w sumie mam w zamrażarce jakieś 0,35l wódy i się waham
Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

w tyg tak, ale w weekend moze jakies inne zasady obowiazuja :decayed:
Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

w tyg tak, ale w weekend moze jakies inne zasady obowiazuja :decayed:

po 12:15 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.