Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet nie wiedziałem do wczoraj że zmieniasz

ja też nie :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________w sumie dalej to tylko plany - zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdyby to były stare RS6 to je łykam :decayed:

Opublikowano

gdyby to były stare RS6 to je łykam :decayed:

starych jest pelno

Opublikowano

późna już godzina, trzeba coś zjeść

Opublikowano

gdyby to były stare RS6 to je łykam :decayed:

Już lepiej te łopaty z A8 :gwizdanie:
Opublikowano

gdyby to były stare RS6 to je łykam :decayed:

Już lepiej te łopaty z A8 :gwizdanie:

znowu je dzisiaj oglądałem :decayed:

z jednej strony, szkoda mi avusów, bo dla nich nie muszę mieć mega gleby, a do tych łopat musi być, gleba może być, ale nie mam skąd wziąć gwinta do kłatro :angry:

Opublikowano

gdyby to były stare RS6 to je łykam :decayed:

Już lepiej te łopaty z A8 :gwizdanie:

znowu je dzisiaj oglądałem :decayed:

z jednej strony, szkoda mi avusów, bo dla nich nie muszę mieć mega gleby, a do tych łopat musi być, gleba może być, ale nie mam skąd wziąć gwinta do kłatro :angry:

No z gwintem do Q to porażka. Ale te łopaty są :kox:
Opublikowano

nawet nie kombinuj :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________najwyżej kupię gwint Ta technix i kij :decayed:

ale będą łopaty

Opublikowano

nawet nie kombinuj :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:48_________________________________________________najwyżej kupię gwint Ta technix i kij :decayed:

ale będą łopaty

Ja nieeeeee :gwizdanie:

Wiesz że mam inny gust chociaż jakby się trafiły w dobrej cenie :naughty:

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

to jesteś 3 w kolejce :decayed:

a gdybyś jakiś cudem je kupił to była by to jedyna rzecz w Twoim aucie nie chińska

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

:gwizdanie:

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

to jesteś 3 w kolejce :decayed:

Daje 5 tysi! Który jestem? :naughty:
Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

:gwizdanie:

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

to jesteś 3 w kolejce :decayed:

Daje 5 tysi! Który jestem? :naughty:

teraz to czwarty

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

Byłem pierwszy na nie bo oponki są fajne :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________I to nie są Avusy :sick3:
Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

Byłem pierwszy na nie bo oponki są fajne :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________I to nie są Avusy :sick3:

właśnie - to też moje koła - byłę ale moje :)

Opublikowano

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

a ja twoje avusy :gwizdanie: :naughty:

:gwizdanie:

Ja może łyknę te chińszczyzny od Mirona! :decayed:

to jesteś 3 w kolejce :decayed:

Daje 5 tysi! Który jestem? :naughty:

teraz to czwarty

:decayed:
Opublikowano

czas spac

Opublikowano

czas spac

dokladnie tez spadam :hi:

Opublikowano

Też się zawijam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.