Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

widziałem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

na 19tą ? :kwasny:

nooo dokładnie na 19 :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

z noki 3310 :decayed:

no i co... miałeś taką rozbudowaną opcję w swojej...? :rolleyes:

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

we wtorki są spoty :bicz: :bicz: :bicz:
Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

we wtorki są spoty :bicz: :bicz: :bicz:

Oj Miszka, MIszka... :wallbash: :wallbash: :wallbash::decayed:
Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

we wtorki są spoty :bicz: :bicz: :bicz:

mam zniżki na wtorkowe seanse więc :cool1:

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

we wtorki są spoty :bicz: :bicz: :bicz:

ja też go :bicz3: :bicz: :doh1: :zemdlal::sex::ban::baseball::wtf::bicz: :bicz:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:58_________________________________________________

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

we wtorki są spoty :bicz: :bicz: :bicz:

mam zniżki na wtorkowe seanse więc :cool1:

ale 1zł od biletu... :wallbash:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: oko jarał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

no ku*wa białego był w promocji... :tongue4:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: oko jarał :polew: :polew: :polew:

:doh1: :decayed:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

Był czarny ale Seski często przy nim :jerk:
Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

nie rożowego :decayed:
Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

białego :mysli:

nie rożowego :decayed:

:sick3:
Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache
Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

czyli 6000K

:polew:

nie no każdy nierze jak chce ale ci co biorą powyżej 8000K to CIULE... :gwizdanie:



Opublikowano

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

stawiasz flache

nom :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:02_________________________________________________Keżor zaczynał zabawę chyba od 12000K na sonarach :decayed:
Opublikowano
  • Autor

6b001db56548b00d.jpg

ac51268df80253dd.jpg

e834c4a583707475.jpg

OKO , to jest najlepszy kompromis między 4300 a 30000 :decayed:

jakieś takie niebieskie :rolleyes:

co Ty dupcys :P 14000 ledwie :decayed: wiesz jak mi zjeżdżali na autostradzie szybko :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.