Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pojeby :gwizdanie:

tyle nadrabiania :wallbash:

Myślisz że warto czytać :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja spadam oglądać felgi :polew:

a ja HiDy

:decayed:

a ja pornosy :decayed:

Romantyk :polew: :polew:

a ja pierścionki :gwizdanie:

Nie spadłeś ostatnio z jakiegoś budynku :mysli:

ale chyba wpadł pod autobus szkolny :kox:

Opublikowano

A ja obejrzę co tu do Nas leci jeszcze z Krakowa bo tam choojowa pogoda! :naughty:

skieruj je do mongoli taki soprajs :polew:

albo lądowanie awaryjne i trzepańsko jak by byli z al kłaidy :decayed:

Opublikowano

pojeby :gwizdanie:

tyle nadrabiania :wallbash:

Myślisz że warto czytać :decayed:

pucek nie myśli :gwizdanie:

Opublikowano

pojeby :gwizdanie:

tyle nadrabiania :wallbash:

Myślisz że warto czytać :decayed:

pucek nie myśli :gwizdanie:

Ciiiiii...
Opublikowano

dawno nadrobione :gwizdanie:

geje

Opublikowano

dawno nadrobione :gwizdanie:

geje

:a4fan: :bicz3:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

:ssij:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Ja robiłem rozrząd w AutoVagu w Dąbrowie Górniczej koło UM.

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:24_________________________________________________

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

sam to nie wiem czy dał bś rade :mysli:

razem napewno nam się uda :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:

to jest już nas trzech :gwizdanie:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:

Remont silnika rozumie że jest w cenie :polew: :polew:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:

Remont silnika rozumie że jest w cenie :polew: :polew:

:no:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:

to jest już nas trzech :gwizdanie:

damy rade :naughty:
Opublikowano
  • Autor

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: :evil: :evil::polew:

u mnie przy flaszce :polew: :polew:

to jest już nas trzech :gwizdanie:

damy rade :naughty:

potrzymaj moje piwo i patrz to :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.