Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

:mysli: no chłopak ma pojęcie o mechanice ale on chyba jest benzynowiec :decayed:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

No pewnie, że ASO! :decayed:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

To dobra cena! Gregory bierze 500pln! :kox::wink4:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

za samą robociznę ?

to normalna cena

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

za samą robociznę ?

to normalna cena

Chyba w AJM :tongue4:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

za samą robociznę ?

to normalna cena

Chyba w AJM :tongue4:

300-400zł wszyscy biorą za robociznę :)

chyba, że jakiś partacz zabierze się za 200zł

Moim zdaniem na rozrządzie nie warto oszczędzać. Robisz to raz na kilka lat, a zonka łatwo zaliczyć :cool1:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

za samą robociznę ?

to normalna cena

Chyba w AJM :tongue4:

300-400zł wszyscy biorą za robociznę :)

chyba, że jakiś partacz zabierze się za 200zł

Moim zdaniem na rozrządzie nie warto oszczędzać. Robisz to raz na kilka lat, a zonka łatwo zaliczyć :cool1:

:evil::good:
Opublikowano
  • Autor

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

To dobra cena! Gregory bierze 500pln! :kox::wink4:

ja biore 1000 i nie daje gwarancji :naughty:
Opublikowano

:evil:

Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

To dobra cena! Gregory bierze 500pln! :kox::wink4:

ja biore 1000 i nie daje gwarancji :naughty:

Że złożysz wszystko do kupy? :wink4::polew: :polew:
Opublikowano

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

To dobra cena! Gregory bierze 500pln! :kox::wink4:

ja biore 1000 i nie daje gwarancji :naughty:

ja 2 flaszki i też niewiem czy się nawet za to zabiore, przy tych flaszkach przemysle sptrawe najpierw :decayed:
Opublikowano

To już wolę to sam zrobić bo sam sobie nie daje gwarancji ale przynajmniej za darmo :decayed: I zostanie na remont silnika :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

OKO nie masz jakiegoś dobrego mechanika który by mi ogarnął rozrząd :?:

Gregory :gwizdanie:

klekotów nie tyka :polew:

a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie

no to Auto- Danecki

PS. nie bierze dużo :polew:

Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł :wallbash:

To dobra cena! Gregory bierze 500pln! :kox::wink4:

ja biore 1000 i nie daje gwarancji :naughty:

Że złożysz wszystko do kupy? :wink4::polew: :polew:

to tez :polew: :polew:
Opublikowano

To już wolę to sam zrobić bo sam sobie nie daje gwarancji ale przynajmniej za darmo :decayed: I zostanie na remont silnika :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

To już wolę to sam zrobić bo sam sobie nie daje gwarancji ale przynajmniej za darmo :decayed: I zostanie na remont silnika :gwizdanie:

sep i sknera :tongue4:
Opublikowano

To już wolę to sam zrobić bo sam sobie nie daje gwarancji ale przynajmniej za darmo :decayed: I zostanie na remont silnika :gwizdanie:

sep i sknera :tongue4:

przyjdziesz pomóc to flaszka się znajdzie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.