Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pier**le k**wa mać :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aha Łomża psssyt :decayed:

ty pijoku :naughty:

Dawno nie piliśmy razem :gwizdanie: Kiedy uderzamy na Bp :decayed:
Opublikowano

koledzy i koleżanki witam;) pytanie mam za 100pkt... ma ktoś z Was ETKE?

ja niemam.

kurcze dzisiaj se zrąbałem to coś co wchodzi w blok a do tego z kolei bagnet od spr poziomu oleju... a koleś w NOMA 2 chyba zamowił mi coś innego ;o

zjebałe...m se dzisiaj c

Opublikowano

ja pier***e ku***a mać :facepalm:

więcej gwiazdek nie mogłeś k**wa mać jebnąć :polew:
Opublikowano

ja pier***e ku***a mać :facepalm:

co jest? :polew: :polew: :polew:

ja pier***e ku***a mać :facepalm:

więcej gwiazdek nie mogłeś ku***a mać jebnąć :polew:

za 5min? :decayed:

nieno ja juz niepije :wink4:

Opublikowano

ja pier***e ku***a mać :facepalm:

więcej gwiazdek nie mogłeś ku***a mać jebnąć :polew:

to nie ja :decayed:

ja pier***e ku***a mać :facepalm:

co jest? :polew: :polew: :polew:

a nic :gwizdanie:

Opublikowano

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

Opublikowano

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

no dziadzieje w c**j :thumbdown:

Opublikowano

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

dorastam :nabijasie:

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

no dziadzieje w ch***j :thumbdown:

tyś juz dawno zdziadzial, niepamietam kiedy z toba pilem :thumbdown:
Opublikowano

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

dorastam :nabijasie:

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

no dziadzieje w ch***j :thumbdown:

tyś juz dawno zdziadzial, niepamietam kiedy z toba pilem :thumbdown:

nie proponowałeś, ja ostatnio zapodałem temat w sobotę ale nikt nie reflektował :gwizdanie:

Opublikowano

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

dorastam :nabijasie:

Chyba bokami :polew:
Opublikowano
:siema: z wieczorka. :naughty:
Opublikowano

:siema: z wieczorka. :naughty:

sie wez do roboty :tongue4:

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

dorastam :nabijasie:

Chyba bokami :polew:

przechodze mutacje :polew: :polew: :polew:

nie proponowałeś, ja ostatnio zapodałem temat w sobotę ale nikt nie reflektował :gwizdanie:

ok to w ta sobote chlejemy u ciebie :kox:
Opublikowano

:siema: z wieczorka. :naughty:

sie wez do roboty :tongue4:

Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś :mysli: Schodzisz na psy :thumbdown:

dorastam :nabijasie:

Chyba bokami :polew:

przechodze mutacje :polew: :polew: :polew:

nie proponowałeś, ja ostatnio zapodałem temat w sobotę ale nikt nie reflektował :gwizdanie:

ok to w ta sobote chlejemy u ciebie :kox:

miasto kolego miasto, ja cały czas w doma siedzę, czynsz mam już odmieszkany za ten miesiąc :decayed:

Opublikowano

miasto kolego miasto, ja cały czas w doma siedzę, czynsz mam już odmieszkany za ten miesiąc :decayed:

pare drinow u ciebie, pozniej tokarnia i kima u ciebie, rano powtorka i sniadanio-obiad, powrot do domów :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:siema: z wieczorka. :naughty:

sie wez do roboty :tongue4:

Chwila wolnego... :wink4: Byłem na halówce i piwko zaliczone z kumplami w kanjpie.

nie proponowałeś, ja ostatnio zapodałem temat w sobotę ale nikt nie reflektował :gwizdanie:

ok to w ta sobote chlejemy u ciebie :kox:

Miszka! Miszka! Miszka! :naughty::wink4:
Opublikowano

Miszka nie podpuszczam Cię ale nie zrobisz tego i się nie zgodzisz :decayed:

Opublikowano

Chwila wolnego... :wink4: Byłem na halówce i piwko zaliczone z kumplami w kanjpie.

a z toba to ja jeszcze chyba niepilem, albo jak pilem to nie pamietam :decayed:
Opublikowano

powiem krótko

Opublikowano

Miszka nie podpuszczam Cię ale nie zrobisz tego i się nie zgodzisz :decayed:

:decayed: :decayed:

Chwila wolnego... :wink4: Byłem na halówce i piwko zaliczone z kumplami w kanjpie.

a z toba to ja jeszcze chyba niepilem, albo jak pilem to nie pamietam :decayed:

:mysli:

powiem krótko

:takiego:;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.