Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam jednego Żywca... i nie będę się dłużej zastanawiał :decayed:

Czekam tylko jak się schłodzi :kox:

namówiłeś mnie :decayed:

Nic samozaparcia. :decayed:

nie no walcze z tym dalej :decayed:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

a ty co sie brechtasz

ja mam jednego Żywca... i nie będę się dłużej zastanawiał :decayed:

Czekam tylko jak się schłodzi :kox:

namówiłeś mnie :decayed:

Nic samozaparcia. :decayed:

nie no walcze z tym dalej :decayed:

:gwizdanie:

serio walcze :decayed::kox:
Opublikowano

prze koleś :decayed:

Opublikowano

serio walcze :decayed::kox:

Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj :wink4:
Opublikowano

serio walcze :decayed::kox:

Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj :wink4:

póki co jestem nindża :decayed:
Opublikowano

serio walcze :decayed::kox:

Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj :wink4:

:polew:

Opublikowano

:polew:

a ty co sie brechtasz

ja mam jednego Żywca... i nie będę się dłużej zastanawiał :decayed:

Czekam tylko jak się schłodzi :kox:

namówiłeś mnie :decayed:

Nic samozaparcia. :decayed:

nie no walcze z tym dalej :decayed:

:gwizdanie:

serio walcze :decayed::kox:

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

Opublikowano

serio walcze :decayed::kox:

Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj :wink4:

póki co jestem nindża :decayed:

Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj :decayed:
Opublikowano

serio walcze :decayed::kox:

Kup se kuźwa miecz świetlny i bądź dżedaj :wink4:

póki co jestem nindża :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj :decayed:

nieprzepadam za gwiezdnymi :tongue4:

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

hmm a mam ta chorobe uznana za zawodowa :naughty:

ale taka akcje trzymam na naprawde ciezkie czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

hmm a mam ta chorobe uznana za zawodowa :naughty:

ale taka akcje trzymam na naprawde ciezkie czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj :decayed:

nieprzepadam za gwiezdnymi :tongue4:

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

hmm a mam ta chorobe uznana za zawodowa :naughty:

ale taka akcje trzymam na naprawde ciezkie czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to taka straszna choroba z Filipin ??

:polew: :polew:

Opublikowano

Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj :decayed:

nieprzepadam za gwiezdnymi :tongue4:

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

hmm a mam ta chorobe uznana za zawodowa :naughty:

ale taka akcje trzymam na naprawde ciezkie czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

filipińską chorobę ??

:polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

Przejdź poziom wyżej i zostań nindżą dżedaj :decayed:

nieprzepadam za gwiezdnymi :tongue4:

Może jakieś wakacje Ci zorganizować w jakimś ośrodku gdzie Ci pomogą w tej walce... :wink4::polew: :polew:

hmm a mam ta chorobe uznana za zawodowa :naughty:

ale taka akcje trzymam na naprawde ciezkie czasy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

filipińską chorobę ??

:polew: :polew:

Wyższe sfery... :wink4: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Wyższe sfery... :wink4: :gwizdanie: :decayed:

no a jak się niema co pier**lic :decayed:
Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

a co? jebnąłeś w totka ?

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Wyższe sfery... :wink4: :gwizdanie: :decayed:

no a jak się niema co pier**lic :decayed:

:kox:

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

Pierwszy urlop na żądanie w życiu! :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.