Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

przehuj to nawet mnie przebijasz :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyższe sfery... :wink4: :gwizdanie: :decayed:

no a jak się niema co pier**lic :decayed:

:kox:

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

Pierwszy urlop na żądanie w życiu! :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

a co? jebnąłeś w totka ?

doszedłem do wniosku, że praca nie jest moim życiowym celem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie pojechałem dzisiaj podpisać umowe i jak poczytałem wszystkie paragrafy to zdałem sobie sprawe, że idiotów szukają do tej roboty... jutro mam rozmowe gdzie indziej:)

Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

przehuj to nawet mnie przebijasz :polew: :polew: :polew:

No chyba tak bo Ty nie miałeś pierwszego dnia pierwszego urlopu na żądanie. :evil::polew: :polew:

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

a co? jebnąłeś w totka ?

doszedłem do wniosku, że praca nie jest moim życiowym celem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie pojechałem dzisiaj podpisać umowe i jak poczytałem wszystkie paragrafy to zdałem sobie sprawe, że idiotów szukają do tej roboty... jutro mam rozmowe gdzie indziej:)

Coż to za paragrafy? :mysli::shocked:
Opublikowano

to że zobowiązujesz się do pracy w trybie umów 7dniowych i np. w sobote Ci mówią ze jest przestój i masz 2 tygodnie siedzenia w domu bo nie ma zapotrzebowania na ciebie. Brak możliwości umów na stałe itp itd

Opublikowano

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

przehuj to nawet mnie przebijasz :polew: :polew: :polew:

No chyba tak bo Ty nie miałeś pierwszego dnia pierwszego urlopu na żądanie. :evil::polew: :polew:

i se już po pracy jestem.

ciekawe jak tam talib po 1ym dniu

Talib nie poszedł do roboty :decayed: :decayed:

a co? jebnąłeś w totka ?

doszedłem do wniosku, że praca nie jest moim życiowym celem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie pojechałem dzisiaj podpisać umowe i jak poczytałem wszystkie paragrafy to zdałem sobie sprawe, że idiotów szukają do tej roboty... jutro mam rozmowe gdzie indziej:)

Coż to za paragrafy? :mysli::shocked:

pierwszy dotyczył stroju - był mus chodzenia w spudniczkach :polew:

Opublikowano

Coż to za paragrafy? :mysli::shocked:

pewnie to że przysługuje ci 20dni urlopu

i ze trzeba robić po 8godzin

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale zawsze jakaś kasa by wpadła.

Talib powiem Ci, że jesteś przechooj! :decayed: Przecież po podpisaniu umowy nikt by Cię tam nie trzymał na siłę! :shocked: Jakby CI się nie podobało to po prostu byś nie poszedł a umowe chyba miałbyś na okres próbny czy odrazu na czas nieokreślony? :evil::wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

to że zobowiązujesz się do pracy w trybie umów 7dniowych i np. w sobote Ci mówią ze jest przestój i masz 2 tygodnie siedzenia w domu bo nie ma zapotrzebowania na ciebie. Brak możliwości umów na stałe itp itd

a co ty chciales tam do emerytury pracowac ze ci tak zalezalo na umowie na stale? :decayed:
Opublikowano

to że zobowiązujesz się do pracy w trybie umów 7dniowych i np. w sobote Ci mówią ze jest przestój i masz 2 tygodnie siedzenia w domu bo nie ma zapotrzebowania na ciebie. Brak możliwości umów na stałe itp itd

a co ty chciales tam do emerytury pracowac ze ci tak zalezalo na umowie na stale? :decayed:

:gwizdanie:

Na przyszłość pamiętaj Talib, że wtorki masz mieć wolne bo spoty, Środy bo są środy z orange, Czwartki bo obiady czwartkowe, piątki bo jest post, sobota & niedziela wiadomo - weekend no i w poniedziałki nie za długo bo odpoczynek po weekendzie się przyda...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to że zobowiązujesz się do pracy w trybie umów 7dniowych i np. w sobote Ci mówią ze jest przestój i masz 2 tygodnie siedzenia w domu bo nie ma zapotrzebowania na ciebie. Brak możliwości umów na stałe itp itd

a co ty chciales tam do emerytury pracowac ze ci tak zalezalo na umowie na stale? :decayed:

:gwizdanie:

Na przyszłość pamiętaj Talib, że wtorki masz mieć wolne bo spoty, Środy bo są środy z orange, Czwartki bo obiady czwartkowe, piątki bo jest post, sobota & niedziela wiadomo - weekend no i w poniedziałki nie za długo bo odpoczynek po weekendzie się przyda...

:polew: :polew: :polew:

yebany :polew:

Opublikowano

nie, chodzi o to, że nigdy bym nie dostał umowy na więcej niż 7 dni i polega to na tym ze w poniedzialek podpisujesz umowe do niedzieli..a jak nie maja takiego zapotrzebowania to siedzisz jak łoś w domu.. wiec praktycznie nie moge wziasc zadnego kredytu bo to nie jest praca stała

Opublikowano

nie, chodzi o to, że nigdy bym nie dostał umowy na więcej niż 7 dni i polega to na tym ze w poniedzialek podpisujesz umowe do niedzieli..a jak nie maja takiego zapotrzebowania to siedzisz jak łoś w domu.. wiec praktycznie nie moge wziasc zadnego kredytu bo to nie jest praca stała

a po co Ci kredyt w wieku 20 lat? :mysli:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________rozmawiałeś ostatnio z Mironem?

:polew: :polew:

Opublikowano

rozmawiałeś ostatnio z Mironem?

:polew: :polew:

chyba z Maxem :polew:
Opublikowano

nie, chodzi o to, że nigdy bym nie dostał umowy na więcej niż 7 dni i polega to na tym ze w poniedzialek podpisujesz umowe do niedzieli..a jak nie maja takiego zapotrzebowania to siedzisz jak łoś w domu.. wiec praktycznie nie moge wziasc zadnego kredytu bo to nie jest praca stała

a po co Ci kredyt w wieku 20 lat? :mysli:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________rozmawiałeś ostatnio z Mironem?

:polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

to że zobowiązujesz się do pracy w trybie umów 7dniowych i np. w sobote Ci mówią ze jest przestój i masz 2 tygodnie siedzenia w domu bo nie ma zapotrzebowania na ciebie. Brak możliwości umów na stałe itp itd

a co ty chciales tam do emerytury pracowac ze ci tak zalezalo na umowie na stale? :decayed:

:gwizdanie:

Na przyszłość pamiętaj Talib, że wtorki masz mieć wolne bo spoty, Środy bo są środy z orange, Czwartki bo obiady czwartkowe, piątki bo jest post, sobota & niedziela wiadomo - weekend no i w poniedziałki nie za długo bo odpoczynek po weekendzie się przyda...

:polew: :polew: :polew:

yebany :polew:

:gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

:decayed:

masz bardzo treściwe wypowiedzi :polew: :polew:
Opublikowano

:decayed:

masz bardzo treściwe wypowiedzi :polew: :polew:

:)

Opublikowano

to se pogadali :naughty:

Opublikowano

:decayed:

masz bardzo treściwe wypowiedzi :polew: :polew:

Nawet między wierszami nic się nie da wyczytać... :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.