Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc ale sie nie z hamowałeś czytałem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak już jesteśmy w temacie CB, to może mi ktoś powiedzieć (ale z doświadczenia a nie co słyszał od kogoś) czy jest duża różnica po zestrojeniu radyjka ? ciągle nie mam czasu podjechać a nie wiem czy jest sens

jest różnica, zaczynając od tego , że możesz spalić radio :P

w ogóle to siema ludzie ;] co do hamowni to ja byłem :gwizdanie:

:hi: wiele :sick3: ??

Opublikowano

jak już jesteśmy w temacie CB, to może mi ktoś powiedzieć (ale z doświadczenia a nie co słyszał od kogoś) czy jest duża różnica po zestrojeniu radyjka ? ciągle nie mam czasu podjechać a nie wiem czy jest sens

jest różnica, zaczynając od tego , że możesz spalić radio :P

w ogóle to siema ludzie ;] co do hamowni to ja byłem :gwizdanie:

Wiela masz?
Opublikowano
  • Autor

Czesc ale sie nie z hamowałeś czytałem

nom :confused4: wahaczem tarł o rolki :wallbash: ale przynajmnie jestem 5 dych do przodu :kox:
Opublikowano

"q***wa mać.... a nie, kupiłem" :polew: :polew:

Opublikowano

"q***wa mać.... a nie, kupiłem" :polew: :polew:

:blink:
Opublikowano

"q***wa mać.... a nie, kupiłem" :polew: :polew:

:blink:

Kabaret Smile - kierowca tira

Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

stary jak będziesz kupował 2 sztuki ja tez taki chce dla mojego dzieciaka :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

16707549256370174823326.jpg

:kox::polew:

Opublikowano

16707549256370174823326.jpg

:kox::polew:

nie znałem :polew:

Opublikowano

16707549256370174823326.jpg

:kox::polew:

Kiedy gramy :polew: :polew:
Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

Tylko nie taki jak ten jeden koleś miał, on był chyba z TESCO bo mu kołka odpadły... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:02_________________________________________________

16707549256370174823326.jpg

:kox::polew:

ja mogę być "pierwszym kręcącym na ochotnika" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

jak już jesteśmy w temacie CB, to może mi ktoś powiedzieć (ale z doświadczenia a nie co słyszał od kogoś) czy jest duża różnica po zestrojeniu radyjka ? ciągle nie mam czasu podjechać a nie wiem czy jest sens

:hi: miszka ja uważam że strojenie radia to ściema kiedyś podjechałem do gościa coś tam mi pomajdrował skasował 30 pln a jakiejś super różnicy nie zauważyłe. Wiadomo jeśli jest to nowe radio to zestroić, moje radio było strojone na b4 potem b6 ib7 niestroiłem, a zrobisz jak chcesz moim zdaniem szkoda kasy wydawać

Opublikowano

i po pracy :wink4: jeszcze tylko jutro iiiii ... i poniedziałek [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________

"q***wa mać.... a nie, kupiłem" :polew: :polew:

:good::polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=25488

to będzie pierwszy rowerek jaki kupię dziecku :decayed:

ja pier**le :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Ale h*jowo grają :wallbash:

Opublikowano

pozostało napić się piwka :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Ale h*jowo grają :wallbash:

nie popisali się grą

na początku im nie wychodziło później było trochę lepiej :confused4:

Opublikowano

Oby tylko teraz grali lepiej :wink4:

Opublikowano

starzy dobrzy wyjadacze :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.