Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

no dobra, wiem nad czym pracowałaś :rolleyes:

dobra, napiszę tak, nie pracowałaś pod ziemią :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

no dobra, wiem nad czym pracowałaś :rolleyes:

dobra, napiszę tak, nie pracowałaś pod ziemią :decayed:

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

Opublikowano

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

nie jestes za rownouprawnieniem? :polew:
Opublikowano

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

nie jestes za rownouprawnieniem? :polew:

:polew::decayed:

nie ma lekko

Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

no dobra, wiem nad czym pracowałaś :rolleyes:

dobra, napiszę tak, nie pracowałaś pod ziemią :decayed:

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

No wzięła byś sie właśnie do roboty. :wink4:Żart!
Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

no dobra, wiem nad czym pracowałaś :rolleyes:

dobra, napiszę tak, nie pracowałaś pod ziemią :decayed:

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

No wzięła byś sie właśnie do roboty. :wink4:Żart!

no, dobrze że dopisałes że żart bo już byłby opierdol :polew: :polew:

Opublikowano

no, dobrze że dopisałes że żart bo już byłby opierdol :polew: :polew:

a w tym Basia jest dobra :>
Opublikowano

Przemo, wypiliśmy za Ciebie chyba z 3 toasty :drunk:

a za mnie ? :tongue4:

Ty nie pracowałaś w weekend :gwizdanie:

i tu się zdziwisz :gwizdanie: :wink4:

no dobra, wiem nad czym pracowałaś :rolleyes:

dobra, napiszę tak, nie pracowałaś pod ziemią :decayed:

no jeszcze tego by brakowało :decayed:

No wzięła byś sie właśnie do roboty. :wink4:Żart!

no, dobrze że dopisałes że żart bo już byłby opierdol :polew: :polew:

:wink4:
Opublikowano
  • Autor

ładny jebaka :kox:

Opublikowano

ładny jebaka :kox:

pewnie zamknął oczy jak wchodził w ten zakręt :decayed:

Opublikowano

ładny jebaka :kox:

dało się to szybciej przejechać :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 19:15_________________________________________________a k**wa pssyt a co :decayed:
Opublikowano

ładny jebaka :kox:

dało się to szybciej przejechać :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 19:15_________________________________________________a ku***a pssyt a co :decayed:

mięczak :tongue4:

Opublikowano

ładny jebaka :kox:

tu chyba większy hard core

Opublikowano

ładny jebaka :kox:

tu chyba większy hard core

nie tak sie w zakret wchodziło :kox::naughty:
Opublikowano

ładny jebaka :kox:

tu chyba większy hard core

nie tak sie w zakret wchodziło :kox::naughty:

no nie i to ośką :decayed:

Opublikowano

no nie i to ośką :decayed:

i na bani :decayed::polew: :polew:

i sie piwko skonczylo juz ;/ trzeba isc po drugie :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

no nie i to ośką :decayed:

i na bani :decayed::polew: :polew:

i sie piwko skonczylo juz ;/ trzeba isc po drugie :decayed:

co się stao że ty pijesz ? :shocked:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

a poldacza to nie tak łatwo utrzymać wbrew pozorom :good:

Opublikowano

co się stao że ty pijesz ? :shocked:

po calym tyg haratania trzeba sie wyluzowac :wink4:
Opublikowano

co się stao że ty pijesz ? :shocked:

po calym tyg haratania trzeba sie wyluzowac :wink4:

lajtowo 0,5 i 3 piwa :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.