Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:
Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:
Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:

krolu bywa, u mnie swojego czasu zwalniali, zaczęli nietypowo bo od góry - też było zdziwko :shocked:

Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:

krolu bywa, u mnie swojego czasu zwalniali, zaczęli nietypowo bo od góry - też było zdziwko :shocked:

tylko u nas ta babka za***ała i to fest... aż się w głowie nie mieści...
Opublikowano

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:

krolu bywa, u mnie swojego czasu zwalniali, zaczęli nietypowo bo od góry - też było zdziwko :shocked:

tylko u nas ta babka za***ała i to fest... aż się w głowie nie mieści...

no i prawidłowo, życie jest trudne
Opublikowano

Witka z pracy. :naughty:

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:

krolu bywa, u mnie swojego czasu zwalniali, zaczęli nietypowo bo od góry - też było zdziwko :shocked:

Nie mów żeś był na górze... :gwizdanie: :naughty:

:kwasny: co za zryty dzień...

:kwasny: :kwasny:

przesadzasz :wink4:

no jak u was codziennie wylatuje z firmy babka, która robi tam 20 lat to luz... a jutro 1/3 firmy idzie na urlop... :wallbash:

krolu bywa, u mnie swojego czasu zwalniali, zaczęli nietypowo bo od góry - też było zdziwko :shocked:

tylko u nas ta babka za***ała i to fest... aż się w głowie nie mieści...

No to co się dziwisz? Kara musi być, no chyba że to było jej pierwsze przewinienie? :cool1:
Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

:decayed:
Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

reds? :tongue4:
Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

reds? :tongue4:

:gwizdanie:

Co tam Kędziorowaty? :naughty:

Opublikowano

Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a nom leci sie harata :decayed:
Opublikowano

Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a nom leci sie harata :decayed:

:gwizdanie:

Jutro na spota dotrzesz? :cool1:

Opublikowano

Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a nom leci sie harata :decayed:

:gwizdanie:

Jutro na spota dotrzesz? :cool1:

Pewnie wpadnie na chwilę i zaraz się zmyje :thumbdown:
Opublikowano

Co tam Kędziorowaty? :naughty:

a nom leci sie harata :decayed:

:gwizdanie:

Jutro na spota dotrzesz? :cool1:

Pewnie wpadnie na chwilę i zaraz się zmyje :thumbdown:

Bo niby z roboty, zmęczony... No pewnie tak będzie. :naughty:
Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

reds? :tongue4:

WINIACZ 11% :blink: :blink: :blink: :blink:
Opublikowano

ja nie wiem czy dotrę, łamie mnie w kościach :disgust:

Opublikowano

Będziesz jutro na spocie :?:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________Stasiu zabierz kalendarze :naughty:

Opublikowano

ja nie wiem czy dotrę, łamie mnie w kościach :disgust:

dobra przekonałeś mnie pijemy :polew:

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

reds? :tongue4:

WINIACZ 11% :blink: :blink: :blink: :blink:

a tfu tylko 11% :thumbdown:

Pewnie wpadnie na chwilę i zaraz się zmyje :thumbdown:

raczej bede ale nom jak zwykle nie za dlugo bo wiadomo dobranocka :tongue4:
Opublikowano

nie wiem czy pierwsze... ja dziś tez się alkoholizuje... :confused4:

reds? :tongue4:

WINIACZ 11% :blink: :blink: :blink: :blink:

:shocked: :shocked: :shocked:

ja nie wiem czy dotrę, łamie mnie w kościach :disgust:

Herbatka dziś... :gwizdanie:

Będziesz jutro na spocie :?:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________Stasiu zabierz kalendarze :naughty:

Zabierz, zabierz - obejrzę co tam za padła. :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.