Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie nie będzie jutro na 100 %

Miszka znowu zarobiony? :gwizdanie:

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

Jego w to nie mieszaj to jest inna liga :polew: :polew:

tak zdecydowanie inna liga :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie nie będzie jutro na 100 %

Miszka znowu zarobiony? :gwizdanie:

no w h*j

Opublikowano

mnie nie będzie jutro na 100 %

Miszka znowu zarobiony? :gwizdanie:

no w h*j

:no::thumbdown:
Opublikowano

prze ku...s bez es

lece w kime narka :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________

ee tam pier**lisz, ja bym twoją mordę zobaczył :decayed:

to przyjedz b8 :tongue4:
Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:
Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:

myslalem miszka ze cos zalatwisz a tu cie nie bedzie :tongue4:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:wink4:

Ja też chyba będę. :cool1:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:wink4:

Ja też chyba będę. :cool1:

:good:

Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

coming living jest k**ewsko drogi do dorezania :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________a drl jestem zainteresowany :kox:

Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

coming living jest k**ewsko drogi do dorezania :gwizdanie:

Też tak myślałem ale nie jest źle. :wink4:

a drl jestem zainteresowany :kox:

To jutro pogadamy tylko sprawdź jaki masz u siebie Moduł centralnej lektryki to będziemy wiedzieć wszystko no chyba, że wiesz teraz. :wink4:
Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

coming living jest k**ewsko drogi do dorezania :gwizdanie:

Też tak myślałem ale nie jest źle. :wink4:

a drl jestem zainteresowany :kox:

To jutro pogadamy tylko sprawdź jaki masz u siebie Moduł centralnej lektryki to będziemy wiedzieć wszystko no chyba, że wiesz teraz. :wink4:

a jak to sprawdzic i gdzie to jest umieszczone w wozidle :mysli:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:

myslalem miszka ze cos zalatwisz a tu cie nie bedzie :tongue4:

nie jestem jedyny na SK który może, inni mogą więcej :gwizdanie:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:

myslalem miszka ze cos zalatwisz a tu cie nie bedzie :tongue4:

nie jestem jedyny na SK który może, inni mogą więcej :gwizdanie:

jasne ze sa ale z nie wszystkimi chce sie zapalic :gwizdanie:

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:

myslalem miszka ze cos zalatwisz a tu cie nie bedzie :tongue4:

nie jestem jedyny na SK który może, inni mogą więcej :gwizdanie:

jasne ze sa ale z nie wszystkimi chce sie zapalic :gwizdanie:

:embarrassed:

oj Diman toś mnie teraz podbudował :kox:

ale i tak mnie nie będzie :confused4: no taka robota

Opublikowano

a ja prawdopodobnie bede :naughty: cieszycie sie co :evil:

:gwizdanie:

myslalem miszka ze cos zalatwisz a tu cie nie bedzie :tongue4:

nie jestem jedyny na SK który może, inni mogą więcej :gwizdanie:

jasne ze sa ale z nie wszystkimi chce sie zapalic :gwizdanie:

:embarrassed:

oj Diman toś mnie teraz podbudował :kox:

ale i tak mnie nie będzie :confused4: no taka robota

spoko spoko wiem innym razem :wink4:

Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

coming living jest k**ewsko drogi do dorezania :gwizdanie:

Też tak myślałem ale nie jest źle. :wink4:

a drl jestem zainteresowany :kox:

To jutro pogadamy tylko sprawdź jaki masz u siebie Moduł centralnej lektryki to będziemy wiedzieć wszystko no chyba, że wiesz teraz. :wink4:

a jak to sprawdzic i gdzie to jest umieszczone w wozidle :mysli:

To jest ten moduł gdzie kodowaliście Twoje bixy! Potrzebuje nr tego modułu a konkretnie jego końcówkę. :good:
Opublikowano

Diman! Rozkminiłem temat DLRów i Coming/Leaving Home! :kox: Może jesteś zainteresowany? :cool1:

coming living jest k**ewsko drogi do dorezania :gwizdanie:

Też tak myślałem ale nie jest źle. :wink4:

a drl jestem zainteresowany :kox:

To jutro pogadamy tylko sprawdź jaki masz u siebie Moduł centralnej lektryki to będziemy wiedzieć wszystko no chyba, że wiesz teraz. :wink4:

a jak to sprawdzic i gdzie to jest umieszczone w wozidle :mysli:

To jest ten moduł gdzie kodowaliście Twoje bixy! Potrzebuje nr tego modułu a konkretnie jego końcówkę. :good:

wyjazd na techniczne :bicz3:

Lukatricks(Czarne Złoto)-Muzyka i Slask feat. HST, Jajonasz, Fokus, Siwy Dym

Opublikowano

wyjazd na techniczne :bicz3:

:tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.