Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

:mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:
Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

dwumas ? :tongue4:

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

Konkrety... :cool1:
Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

dwumas ? :tongue4:

A po co mi :punish:
Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

dwumas ? :tongue4:

A po co mi :punish:

:decayed:
Opublikowano

jest tutaj jakiś chętny do zamiany zawiasu z B6/B7 1BV na 1BA lub 1BE ? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:22_________________________________________________

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

dwumas ? :tongue4:

A po co mi :punish:

żeby zapodać więcej Nm :przebiegly:

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

Konkrety... :cool1:

Ori przetwornice Koito w cenie 150zł za komplet :kox:

imag0011nm.jpg[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:24_________________________________________________

żeby zapodać więcej Nm :przebiegly:

Zostaje tak jak jest z mocą już nic nie robie. Tylko cooler :cool1:
Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:

A taka drobnostka na która się czaiłem od dawna ale były w chorych cenach, a to udało się wyrwać w zajebistej cenie :kox:

Konkrety... :cool1:

Ori przetwornice Koito w cenie 150zł za komplet :kox:

imag0011nm.jpg[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:24_________________________________________________

żeby zapodać więcej Nm :przebiegly:

Zostaje tak jak jest z mocą już nic nie robie. Tylko cooler :cool1:

z Toyoty ?

ale to pewnie jeden ch*j

Opublikowano

No montowane w ogólnie w japońcach podobno za***ista alternatywna albo i lepsze niż ori montowane valeo w kosmicznych cenach po 400zł za sztukę :thumbdown:

Opublikowano

No montowane w ogólnie w japońcach podobno za***ista alternatywna albo i lepsze niż ori montowane valeo w kosmicznych cenach po 400zł za sztukę :thumbdown:

yhy :good:

Opublikowano

Kiedy montujesz cooler Stasiu :naughty:

Opublikowano

Kiedy montujesz cooler Stasiu :naughty:

nie wiem, mam w ciul wydatkow :wallbash:

- na wiosne opony ( a chcę nówki) ok 1800zł

- sprawdzenie stanu zawiasu, bankowo coś do wymiany, koszta nieznane

a od lipca to wydatków od groma :kwasny:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________BTW

a na IC mam już kilku chętnych :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy montujesz cooler Stasiu :naughty:

nie wiem, mam w ciul wydatkow :wallbash:

- na wiosne opony ( a chcę nówki) ok 1800zł

- sprawdzenie stanu zawiasu, bankowo coś do wymiany, koszta nieznane

a od lipca to wydatków od groma :kwasny:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________BTW

a na IC mam już kilku chętnych :gwizdanie:

No opony ważna sprawa jak chcesz pojeździć trochę auto warto wydać trochę kasy na nówki. No cooler pójdzie szybko pewnie. Choć ja na cooler z rurami chcę max wydać 500-600zł. Ty za sam cooler tyle dałeś.
Opublikowano

Kiedy montujesz cooler Stasiu :naughty:

nie wiem, mam w ciul wydatkow :wallbash:

- na wiosne opony ( a chcę nówki) ok 1800zł

- sprawdzenie stanu zawiasu, bankowo coś do wymiany, koszta nieznane

a od lipca to wydatków od groma :kwasny:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________BTW

a na IC mam już kilku chętnych :gwizdanie:

No opony ważna sprawa jak chcesz pojeździć trochę auto warto wydać trochę kasy na nówki. No cooler pójdzie szybko pewnie. Choć ja na cooler z rurami chcę max wydać 500-600zł. Ty za sam cooler tyle dałeś.

no za ICka dałem 500zł z przesyłką, żałuje, że nie łyknałem za 1000zł z kpl orurowania,

a tak, teraz nie mogę się za to zabrać :wallbash:

Opublikowano

hehe zawsze człowiek pluje sobie w brodę po fakcie :decayed:

Opublikowano

i se po pracy juz jestem :decayed:

Musiałem jechać autem to nie mogłem się napić :thumbdown:

ja yhym :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

same rezacze normalnie :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj powiedzialem pani doktor, że wczoraj wy***ałem na wieczór 3 herbaty z wkładką...

najpierw dziwnie się popatrzała, potem uśmiała i na końcu dowaliła tekst:

"każdy ma swoje jakieś sposoby, ale proszę pana, leki typu gripex też są dobre i też działają...."

moja odpowiedź była krótka: "ale leki są teraz strasznie drogie" :polew:

Opublikowano

dzisiaj powiedzialem pani doktor, że wczoraj wy***ałem na wieczór 3 herbaty z wkładką...

najpierw dziwnie się popatrzała, potem uśmiała i na końcu dowaliła tekst:

"każdy ma swoje jakieś sposoby, ale proszę pana, leki typu gripex też są dobre i też działają...."

moja odpowiedź była krótka: "ale leki są teraz strasznie drogie" :polew:

jest boski :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.