Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

he?

no teraz wróciłem z roboty

tak wczesnie? :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

he?

no teraz wróciłem z roboty

tak wczesnie? :tongue4:

i jeszcze co najmniej godzinę będę jeszcze robił w doma więc zdupcam

Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

he?

no teraz wróciłem z roboty

tak wczesnie? :tongue4:

i jeszcze co najmniej godzinę będę jeszcze robił w doma więc zdupcam

uuu na b9 chyba juz zbierasz :tongue4:
Opublikowano

Kędzior będziesz zamawiał te listwy bo mi jedna już wisi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakie są spoko tytonie do sziszy ? :P bo chce jutro zdmuchnąć kurz ze swojej :decayed:

Opublikowano

jakie są spoko tytonie do sziszy ? :P bo chce jutro zdmuchnąć kurz ze swojej :decayed:

Zapodaj se sraczko - buraczkowy wyjebuje z kapci :polew: :polew:
Opublikowano

jakie są spoko tytonie do sziszy ? :P bo chce jutro zdmuchnąć kurz ze swojej :decayed:

ja mam chyba gdzies truskawkowy :decayed:

z takimi pytaniami to do Basi :naughty:

Kędzior będziesz zamawiał te listwy bo mi jedna już wisi :gwizdanie:

nom bede zamawial ale jeszcze nie teraz bo niewiem czy mi wszystkich niezajebia;/
Opublikowano

Ja bym się cieszył jakby mi moje za***ali :decayed: Miałbym motywacje żeby to wy***ać w cholerę :naughty:

Opublikowano

Ja bym się cieszył jakby mi moje za***ali :decayed: Miałbym motywacje żeby to wy***ać w cholerę :naughty:

a co z dziurami po nich zrobisz? :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________to daj mi jedna to tylko 1 bede musial sobie dokupic :tongue4:
Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

i ze niby nie bylo by sladu widac? :gwizdanie:
Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

i ze niby nie bylo by sladu widac? :gwizdanie:

innej opcji nie przyjmuje do wiadomości :decayed:
Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

i ze niby nie bylo by sladu widac? :gwizdanie:

innej opcji nie przyjmuje do wiadomości :decayed:

:polew: :polew: :polew: po 4 piwie to napewno bylo by mi to ciezko zauwazyc :decayed:
Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

jak będziesz coś malował u siebie daj znać potrzebuję dosłownie 50ml lakieru LY7M :naughty:

Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

i ze niby nie bylo by sladu widac? :gwizdanie:

innej opcji nie przyjmuje do wiadomości :decayed:

:polew: :polew: :polew: po 4 piwie to napewno bylo by mi to ciezko zauwazyc :decayed:

:ssij::decayed:

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

jak będziesz coś malował u siebie daj znać potrzebuję dosłownie 50ml lakieru LY7M :naughty:

:ssij::decayed:
Opublikowano

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

i ze niby nie bylo by sladu widac? :gwizdanie:

innej opcji nie przyjmuje do wiadomości :decayed:

:polew: :polew: :polew: po 4 piwie to napewno bylo by mi to ciezko zauwazyc :decayed:

:ssij::decayed:

Dziury zakleje włóknem szklanym na to szpachla i lakier coś w tym stylu[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________Myślę że moje już by się do nieczego nie nadały :gwizdanie:

jak będziesz coś malował u siebie daj znać potrzebuję dosłownie 50ml lakieru LY7M :naughty:

:ssij::decayed:

SS-Sam Ssij :decayed:

Opublikowano

A już miałem Ci pisać że Ci odstąpie 50-tkę a tak to jeszcze raz :ssij::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakie są spoko tytonie do sziszy ? :P bo chce jutro zdmuchnąć kurz ze swojej :decayed:

Zapodaj se sraczko - buraczkowy wyjebuje z kapci :polew: :polew:

1265817675_by_Truth_500.jpg
Opublikowano

to wy se tam ssajta nawzajem a ja mykam w kime :wink4:

Opublikowano

A już miałem Ci pisać że Ci odstąpie 50-tkę a tak to jeszcze raz :ssij::decayed:

SSSS -Sam Sobie Ssij Suko :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.