Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

chyba na autystycznie doładowanej bani... :kox:

miłej imprezy... :wink4: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________ :mysli: ja chyba dzisiaj zostanę grzecznie w domku pouczę się i takie pierdoły...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

Opublikowano

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

[...]

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Czyli standardowy wieczór piątkowy... :naughty: :naughty:

qr** miałem jechać do GL na spota ale nie zdążyłem wszystkiego ogarnąc! :disgust:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

a Ty SSSS ? :polew:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

a Ty SSSS ? :polew:

w twoim przypadku i tak będzie o jedno S zawsze więcej - Stanley :decayed:

ok

Spierdalam bo goście przyszli :decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

a Ty SSSS ? :polew:

w twoim przypadku i tak będzie o jedno S zawsze więcej - Stanley :decayed:

ok

spie***m bo goście przyszli :decayed:

trzymaj fason :decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

a Ty SSSS ? :polew:

w twoim przypadku i tak będzie o jedno S zawsze więcej - Stanley :decayed:

ok

spie***m bo goście przyszli :decayed:

trzymaj fason :decayed:

Zobaczymy po wpisie w nocy jak było z jego fasonem. :wink4::decayed:
Opublikowano

spadam oglądać Zabójczą Broń :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 20:30_________________________________________________ale bym się piwka napił :confused4:

Opublikowano

Odstaw leki! :naughty::decayed:

Opublikowano

Odstaw leki! :naughty::decayed:

antybiotyków nie biorę więc zawsze jest możliwość :naughty:

Opublikowano

Odstaw leki! :naughty::decayed:

antybiotyków nie biorę więc zawsze jest możliwość :naughty:

Zrób sobie grzańca! :evil:
Opublikowano

spadam pooglądać TV :hi:

Opublikowano

spadam pooglądać TV :hi:

:hi: Ja się też powoli zbieram bo jutro do roboty wreszcie i trudno mi będzie się ogarnąć...
Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________

witka po pracy :hi:

jednak nie było tak lajtowo dziś ale warto, takie dni jak dziś i za rok z wami nie gadam :polew: :polew: :polew:

ok czekam na gości bo mają przyjść, 1l w zamrażarce już jest, pewnie zawitam tu w nocy na turbo bani, a jutro też muszę porobić trochę ale to zależy od dzisiejszego K.O

kiedy nas jeszcze zaprosisz :naughty:

kiedyś :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________

:hi:

Co tam OKO? :wink4:

pracuje ciężko :gwizdanie:

Ta yhymm... Tak jak ja dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj... :wink4:

czyli jak zawsze :polew:

:decayed:

Jutro do roboty żeby nie było... :naughty:

Alkoholizujecie się dziś? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

napisałbym Ci ssij, ale dla Ciebie to przyjemność :tongue4:

SS -znasz to ?

a Ty SSSS ? :polew:

w twoim przypadku i tak będzie o jedno S zawsze więcej - Stanley :decayed:

ok

spie***m bo goście przyszli :decayed:

trzymaj fason :decayed:

Zobaczymy po wpisie w nocy jak było z jego fasonem. :wink4::decayed:

trzymaj fason bo to Burkina Foso :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 00:42_________________________________________________standardowo na klepie :good:

K-CE Czarne Złoto - Nienawiść feat. HST + TEKST

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.