Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadna tajemnica. :naughty:

Lusterko 130pln...

Czujnik deszczu/zmierzchu w ASO nowy ok. 600pln ja kupiłem za 150 ze sprężyną mocującą i żelem... :kox:

Włącznik DRL i CLH 95pln w ASO na alledrogo jest drożej! :polew:

No i to tyle. Ty już diman masz MCE, który ogarnie to wszystko więc mniej zakupów masz bo ja musiałem jeszcze Modul Centralnej Elektryki kupić ale też dobrze trafiłem. :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żadna tajemnica. :naughty:

Lusterko 130pln...

Czujnik deszczu/zmierzchu w ASO nowy ok. 600pln ja kupiłem za 150 ze sprężyną mocującą i żelem... :kox:

Włącznik DRL i CLH 95pln w ASO na alledrogo jest drożej! :polew:

No i to tyle. Ty już diman masz MCE, który ogarnie to wszystko więc mniej zakupów masz bo ja musiałem jeszcze Modul Centralnej Elektryki kupić ale też dobrze trafiłem. :wink4:

lusterko do B5 jest 2x droższe :wallbash:

qr**

Opublikowano

Żadna tajemnica. :naughty:

Lusterko 130pln...

Czujnik deszczu/zmierzchu w ASO nowy ok. 600pln ja kupiłem za 150 ze sprężyną mocującą i żelem... :kox:

Włącznik DRL i CLH 95pln w ASO na alledrogo jest drożej! :polew:

No i to tyle. Ty już diman masz MCE, który ogarnie to wszystko więc mniej zakupów masz bo ja musiałem jeszcze Modul Centralnej Elektryki kupić ale też dobrze trafiłem. :wink4:

lusterko do B5 jest 2x droższe :wallbash:

q***wa

:naughty::tongue4: Chyba wszystko jest droższe do B5! Ale poza tym to wiesz, ja mam ceny hrtowe! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Żadna tajemnica. :naughty:

Lusterko 130pln...

Czujnik deszczu/zmierzchu w ASO nowy ok. 600pln ja kupiłem za 150 ze sprężyną mocującą i żelem... :kox:

Włącznik DRL i CLH 95pln w ASO na alledrogo jest drożej! :polew:

No i to tyle. Ty już diman masz MCE, który ogarnie to wszystko więc mniej zakupów masz bo ja musiałem jeszcze Modul Centralnej Elektryki kupić ale też dobrze trafiłem. :wink4:

lusterko do B5 jest 2x droższe :wallbash:

q***wa

:naughty::tongue4: Chyba wszystko jest droższe do B5! Ale poza tym to wiesz, ja mam ceny hrtowe! :polew: :polew: :polew:

no to powiem ci cene lusterka masz bardzo dobra na allegro 250 w dobrym stanie :good:

Opublikowano

Żadna tajemnica. :naughty:

Lusterko 130pln...

Czujnik deszczu/zmierzchu w ASO nowy ok. 600pln ja kupiłem za 150 ze sprężyną mocującą i żelem... :kox:

Włącznik DRL i CLH 95pln w ASO na alledrogo jest drożej! :polew:

No i to tyle. Ty już diman masz MCE, który ogarnie to wszystko więc mniej zakupów masz bo ja musiałem jeszcze Modul Centralnej Elektryki kupić ale też dobrze trafiłem. :wink4:

lusterko do B5 jest 2x droższe :wallbash:

q***wa

:naughty::tongue4: Chyba wszystko jest droższe do B5! Ale poza tym to wiesz, ja mam ceny hrtowe! :polew: :polew: :polew:

no to powiem ci cene lusterka masz bardzo dobra na allegro 250 w dobrym stanie :good:

:gwizdanie:
Opublikowano

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________ :gwizdanie:

:yeah:
Opublikowano

doszedłem do siebie bez klina się obyło :heat:

Opublikowano

doszedłem do siebie bez klina się obyło :heat:

też bym się napił :przebiegly:

Opublikowano

doszedłem do siebie bez klina się obyło :heat:

też bym się napił :przebiegly:

:gwizdanie:
Opublikowano

jadę upalać B8 :gwizdanie:

Opublikowano

jadę upalać B8 :gwizdanie:

co tam chcesz upalać... :gwizdanie:

Opublikowano

jadę upalać B8 :gwizdanie:

co tam chcesz upalać... :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

lece na dzikie baby :decayed:

Opublikowano

lece na dzikie baby :decayed:

Gdzie? :naughty::mysli:
Opublikowano

lece na dzikie baby :decayed:

Gdzie? :naughty::mysli:

na razie na będzin a poźniej....

Ziomek.30.Musimy.Cos.Wyrwac

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:56_________________________________________________te jak by ten melanż klubowy dziś był to dzwońcie :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________ :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Kędziorowaty! Ty żyjesz! :naughty:

Opublikowano

lece na dzikie baby :decayed:

Gdzie? :naughty::mysli:

na razie na będzin a poźniej....

Ziomek.30.Musimy.Cos.Wyrwac

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:56_________________________________________________te jak by ten melanż klubowy dziś był to dzwońcie :wink4:

qr**, jakie głupoty :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.