Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i się znalazłem, przechodziłem obok i wszedłem no i lampki zamówione :kox: lusterko niestety czarne wiec do mnie nie pasuje a nie zamierzam rezac czarnego sufitu no i dzięki Akjam za zamówienie :notworthy: :notworthy:

:good: Lustereczko w kolorze się już szuka... :wink4:

Wróciłem właśnie z kina i cza by się coś napić. Lecę do sklepiku kolaklnego po sok jabłkowy bo żubróweczka stoi i się uśmiecha a i moja żonka coś zagaduje o alko. :gwizdanie: :evil:

zaraz będę :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja chyba jednak się przekonam do tej zubróweczki o której akjam mówił bo mi smaka zrobił idę se zrobić drina :kox:

Opublikowano

a ja chyba jednak się przekonam do tej zubróweczki o której akjam mówił bo mi smaka zrobił idę se zrobić drina :kox:

mordo ty moja :kox:

Opublikowano

to ta żubrówa którą mieliśmy Diman obalać? :naughty:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Opublikowano

To i ja coś otworzę bo bez alko się nie da :naughty::drunk:

Opublikowano

wy żubrówkę a ja żuberka :decayed:

Opublikowano

a ja nic pijusy :decayed:

Opublikowano

to ta żubrówa którą mieliśmy Diman obalać? :naughty:

no mam jakiegoś litra :gwizdanie: a ostatnio to mialem driny z ginu a ty miales johnnie walkier z colą :naughty:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:
Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

eee to po c**j pić :decayed:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

warto wypić... tak na rozrzedzenie krwi :beer1:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

eee to po ch***j pić :decayed:

:decayed:

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

Jakąś dziwną flaszkę dostałem od koleżanki 350ml... Szybko się skończy. :naughty:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:

to prawda jak mam się nie uj***ć wolę nie piś

pssssssyt 4 leszek, a barek syty ale wciąż myślę czy wejść na wyższe obroty :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________akjam 350ml to albo z bezcłówki albo z zagrabanicy :gwizdanie:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:

to prawda jak mam się nie uj***ć wolę nie piś

pssssssyt 4 leszek, a barek syty ale wciąż myślę czy wejść na wyższe obroty :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________akjam 350ml to albo z bezcłówki albo z zagrabanicy :gwizdanie:

No ja to nie wiem... :nose::wink4:

Miszka ty się zdecyduj już bo po 4 Lechu to jużmożesz nie panować nad tym i może być nieświadomka... :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:

to prawda jak mam się nie uj***ć wolę nie piś

pssssssyt 4 lejavascript:void(0);szek, a barek syty ale wciąż myślę czy wejść na wyższe obroty :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________akjam 350ml to albo z bezcłówki albo z zagrabanicy :gwizdanie:

No ja to nie wiem... :nose::wink4:

Miszka ty się zdecyduj już bo po 4 Lechu to jużmożesz nie panować nad tym i może być nieświadomka... :wink4::polew: :polew: :polew:

:good: a później na śpiocha

Opublikowano

Wróciłem. Drink już gotowy. :kox::drunk:

ja jutro do roboty wiec nie ma co liczyć na alko

Jednego małego drineczka można spokojnie wypić... :cool1: Przecież nie mówię o ujebaniu się na maxa! :kox: :kox:

Miszka nie umie się nie uj***ć :polew: :polew: :polew:

to prawda jak mam się nie uj***ć wolę nie piś

pssssssyt 4 lejavascript:void(0);szek, a barek syty ale wciąż myślę czy wejść na wyższe obroty :kox:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________akjam 350ml to albo z bezcłówki albo z zagrabanicy :gwizdanie:

No ja to nie wiem... :nose::wink4:

Miszka ty się zdecyduj już bo po 4 Lechu to jużmożesz nie panować nad tym i może być nieświadomka... :wink4::polew: :polew: :polew:

:good: a później na śpiocha

:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.