Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:
Opublikowano
No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:

nic, pierdolenie o Szopenie

Opublikowano
No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:

nic, pierdolenie o Szopenie

przeczytaj ostatnio post miszki - podsumowuje wszystko :naughty: :naughty:
Opublikowano
No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:

nic, pierdolenie o Szopenie

przeczytaj ostatnio post miszki - podsumowuje wszystko :naughty: :naughty:

koleś się chciał pochwalić czy co :mysli:

Opublikowano

koleś się chciał pochwalić czy co :mysli:

jak chce to mogę go objechać moją esą cokolwiek kupi :kox:
Opublikowano
No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:

nic, pierdolenie o Szopenie

przeczytaj ostatnio post miszki - podsumowuje wszystko :naughty: :naughty:

koleś się chciał pochwalić czy co :mysli:

No trochę przeczytałem i rzeczywiście go ponosi z panoszeniem się! :naughty:

koleś się chciał pochwalić czy co :mysli:

jak chce to mogę go objechać moją esą cokolwiek kupi :kox:

:kox: :kox:
Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

Opublikowano

niezly debil musze sie tez chyba zapytac czy kupic malucha czy moze duzego fiata :wallbash:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:48_________________________________________________

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

na DOMO lecą sąsiedzi :kox:

Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:
Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

Opublikowano

idę w kimę :hi:

Opublikowano

idę w kimę :hi:

widze ze piwka zadzialaly :naughty:

Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

:good:

idę w kimę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________Jakby ktoś gdzieś widział zderzak S-Line pod spryski, kompletny do B7 to proszę o info. :evil::hi:
Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

:good:

idę w kimę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________Jakby ktoś gdzieś widział zderzak S-Line pod spryski, kompletny do B7 to proszę o info. :evil::hi:

sprzedam ci moj jak chcesz :decayed: bede mial na wozek :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

:good:

idę w kimę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________Jakby ktoś gdzieś widział zderzak S-Line pod spryski, kompletny do B7 to proszę o info. :evil::hi:

sprzedam ci moj jak chcesz :decayed: bede mial na wozek :gwizdanie:

:heat: Koniec szukania. We wtorek się dogadamy. :good::decayed:
Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

:good:

idę w kimę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________Jakby ktoś gdzieś widział zderzak S-Line pod spryski, kompletny do B7 to proszę o info. :evil::hi:

sprzedam ci moj jak chcesz :decayed: bede mial na wozek :gwizdanie:

:heat: Koniec szukania. We wtorek się dogadamy. :good::decayed:

ok zalatwisz te lampki i bierz to ci powinno jeszcze cos na lakowanie zostac :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.