Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Wróciłem właśnie z hali i jestem wyjebany! Muszę się napić...

mleka! :kox:

codziennie 0,5l :wink4:

plus Mega Mass :kox:

Albo rakiet fiul... :kox::polew: :polew: :polew:

Hardcorowy koksu, co za pompa!

koles niezle zryty na punkcie pakowania :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Wróciłem właśnie z hali i jestem wyjebany! Muszę się napić...

mleka! :kox:

codziennie 0,5l :wink4:

plus Mega Mass :kox:

Albo rakiet fiul... :kox::polew: :polew: :polew:

Hardcorowy koksu, co za pompa!

ńie ma opierdalańia śię :decayed::good:

:decayed: :decayed: Przechooj! Ma kilka dobrych filmików! :decayed::naughty:

co to za patyk ? :mysli:

Zobacz jakie on steki wpierdala! :polew: :polew:
Opublikowano

co to za patyk ? :mysli:

taki amator jestem jego instruktorem na silce

:decayed: :decayed: Przechooj! Ma kilka dobrych filmików! :decayed::naughty:

no wiesz reklame napewno zrobil dobra[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________

Zobacz jakie on steki wpierdala! :polew: :polew:

krowe :polew:

tez takie jem :naughty:

Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:

w dodatku jeden uprawial boks :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:

w dodatku jeden uprawial boks :polew: :polew: :polew:

Który!? :shocked: Tak dobrze to ich nie znam! :decayed:
Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:

w dodatku jeden uprawial boks :polew: :polew: :polew:

Który!? :shocked: Tak dobrze to ich nie znam! :decayed:

no Jędrek przeca, wyobrażasz sobie "konia" w jakimś sporcie? :polew:

Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:

w dodatku jeden uprawial boks :polew: :polew: :polew:

Który!? :shocked: Tak dobrze to ich nie znam! :decayed:

nie gadaj ze nie wiedziales :polew: :polew: :polew:

http://video.google.com/videoplay?docid=-8585957440921712539#

Opublikowano

to chyba jakiś krewny Andrzeja Leppera :gwizdanie:

juz predzej giertycha :tongue4:

Jeden chooj! :decayed:

to ogromna roznica :decayed:

Eeee tam...Obydwaj chodzili na solarkę! :polew: :polew: :polew:

w dodatku jeden uprawial boks :polew: :polew: :polew:

Który!? :shocked: Tak dobrze to ich nie znam! :decayed:

no Jędrek przeca, wyobrażasz sobie "konia" w jakimś sporcie? :polew:

:naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ej, temu koksowi zaraz ro***erdoli ten mięsień na ręce :polew:

ale Endrju pokazał klasę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ej, temu koksowi zaraz ro***erdoli ten mięsień na ręce :polew:

HARDCOROWY KOKSU : NA ZAWODACH W NOWYM JORKU !!!

ale salta ciula :decayed:

Opublikowano

ej, temu koksowi zaraz ro***erdoli ten mięsień na ręce :polew:

ale Endrju pokazał klasę :decayed:

Jak zawsze! :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:
Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

Pajda chce zmienic swoje 1BV na 1BE

chce mu pokazac jak to bedzie wygladało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.