Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie już miesiąc w sypialni leży IC, jeszcze się Basia nie kapła :polew: :polew:

ale ładnie go wkomponowałem w wystrój sypialni :decayed:

mowila mi ze znalazla fajny przedmiot na posianie rzezuchy wiec to pewnie o IC jej chodzilo
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze mi po glowie chodzi ten zakichany RNS'e ale kasy troche szkoda ale moze w niedalekiej przyszlosci cos z tego bedzie :kox:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________

i tak Ci nie przyznam racji :wink4:

aaa chwalił Ci się Diman co dziś kupił? :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________

ciekawa nuta

Oglądasz 4funtv bo przed chwilą to leciało :tongue4:

noo leci sobie w tle, nie znałem tej piosenki

chwalił się chwalił :naughty:

coś do pokoju dziecięcego ? :decayed:

jeżeli wzięło Cie na rezanie to pewnie Kasia się ucieszy :polew:

a tu musze oddac jej szacun bo mi zdziabke w tym pomaga :kox:

czyli wózek będzie budżetowy, ale będą pakiety w B7 :decayed:

noooo zeszla z ceny :kox:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

no stary z tym -30 to bym juz nie przeginal a alusy starcza te co sa :wink4:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

Opublikowano

:decayed::wink4:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

ewentualnie swap na 3.0tdi :>
Opublikowano
  • Autor

co do zawieszenia to nie ma jak gwincior i wtedy jest pewność , że auto siądzie tak jak sie chce :decayed:

Opublikowano

no Diman, przynajmniej trochę Cie wytrzepie :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________

co do zawieszenia to nie ma jak gwincior i wtedy jest pewność , że auto siądzie tak jak sie chce :decayed:

:good:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

ewentualnie swap na 3.0tdi :>

i SWAP na AJM

w końcu by to jechało :tongue4:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:
Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:

no on chce 1BA

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:

no on chce 1BA

no to dawaj go -20 do lansu bedzie :kox:

Opublikowano

a napisałeś poprzednio że 1BE[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________no Diman, ja bym się zamienił :gwizdanie:

Opublikowano

a napisałeś poprzednio że 1BE[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________no Diman, ja bym się zamienił :gwizdanie:

no wlasnie dlatego to napisalem bo pisal ze 1BE :gwizdanie:
Opublikowano

[...]

jak będę miał czas to sprawdzę w ELSIE, przeca to pismo święte VW/Audi :gwizdanie:

Pomogę cI. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66166.0

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

:kox: :gwizdanie:

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:

Akurat dzieciak będzie super usypiałna takim zawieszeniu iwpowiązaniu z naszymi drogowymi dziurami... :kox:
Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:

no on chce 1BA

no to dawaj go -20 do lansu bedzie :kox:

bedzie chyba jutro na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Może zabiorę mu moje sprężyny jakby chciał sobie przymierzyć? :cool1:

Opublikowano

a napisałeś poprzednio że 1BE[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________no Diman, ja bym się zamienił :gwizdanie:

no wlasnie dlatego to napisalem bo pisal ze 1BE :gwizdanie:

chce 1BA, moze źle mi się nacisnęło :)

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no Diman, RNS E do środka, a zewnątrz jakieś 18'' i -30mm :kox:

nic już nie potrzeba :>

zamien sie z Pajda na 1BV i jest kosa :kox:

ale ja mam 1BA wiec raczej sie nie zamieni :cool1:

no on chce 1BA

no to dawaj go -20 do lansu bedzie :kox:

bedzie chyba jutro na spocie :gwizdanie:

no ja prawdopodobnie tez bede ale raczej sie chyba nie zamienie :mysli: chociaz nie wiem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:49_________________________________________________bo wlasnie nie wiem co z waga zeby dobrze dobrac :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.