Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czasem myślę że już nic mnie na forum nie zaskoczy a tu jednak nowe rzeczy ktore mnie rozpierdalaja :polew: :polew: :polew:

z bazarku śląskiego

Sprzedam wózek dziecięcy X-lander XA w kolorze Jungle wersję spacerową razem z torbą x-bag III (ten sam kolor)

Wystarczy dokupić samą gondolę żeby był wózek głęboko-spacerowy

Pasują na niego też foteliki X-car lub Maxi-Cosi

Wózek zakupiony 08.09.2010 r wiec posiada jeszcze gwarancję

Do kompletu dorzucę 3 nowe zapasowe dętki do kół

Zdjęcia mogę przesłać na PW

Cena za komplet 850 zł + ewentualne KW

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________najbardziej mnie rozkurwil kolor JUNGLE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i fotelik MAXI-COSI :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czasem myślę że już nic mnie na forum nie zaskoczy a tu jednak nowe rzeczy ktore mnie rozpierdalaja :polew: :polew: :polew:

z bazarku śląskiego

Sprzedam wózek dziecięcy X-lander XA w kolorze Jungle wersję spacerową razem z torbą x-bag III (ten sam kolor)

Wystarczy dokupić samą gondolę żeby był wózek głęboko-spacerowy

Pasują na niego też foteliki X-car lub Maxi-Cosi

Wózek zakupiony 08.09.2010 r wiec posiada jeszcze gwarancję

Do kompletu dorzucę 3 nowe zapasowe dętki do kół

Zdjęcia mogę przesłać na PW

Cena za komplet 850 zł + ewentualne KW

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________najbardziej mnie rozkurwil kolor JUNGLE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i fotelik MAXI-COSI :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

Opublikowano

czasem myślę że już nic mnie na forum nie zaskoczy a tu jednak nowe rzeczy ktore mnie rozpierdalaja :polew: :polew: :polew:

z bazarku śląskiego

Sprzedam wózek dziecięcy X-lander XA w kolorze Jungle wersję spacerową razem z torbą x-bag III (ten sam kolor)

Wystarczy dokupić samą gondolę żeby był wózek głęboko-spacerowy

Pasują na niego też foteliki X-car lub Maxi-Cosi

Wózek zakupiony 08.09.2010 r wiec posiada jeszcze gwarancję

Do kompletu dorzucę 3 nowe zapasowe dętki do kół

Zdjęcia mogę przesłać na PW

Cena za komplet 850 zł + ewentualne KW

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________najbardziej mnie rozkurwil kolor JUNGLE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i fotelik MAXI-COSI :polew: :polew: :polew: :polew:

wózek pewnie męski :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

Opublikowano

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kolor JUNGLE :polew: :polew: :polew: tarzam sie normalnie ze smiechu :kox:

Opublikowano

Kędzior, Ty pasujesz jako Jungle men :polew:

Opublikowano

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Nie dziwie się. :naughty: :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Nie dziwie się. :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

moje racje wyślę Ci na papierze firmowym :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jest i nasz procentowy kolega :decayed:

Filip :decayed:

Opublikowano

Kędzior, Ty pasujesz jako Jungle men :polew:

czyli ze za***isty? :decayed:
Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Nie dziwie się. :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

moje racje wyślę Ci na papierze firmowym :polew:

:polew: :polew: :polew: Pucka argumenty były lepsze! :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Nie dziwie się. :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

moje racje wyślę Ci na papierze firmowym :polew:

:polew: :polew: :polew: Pucka argumenty były lepsze! :wink4::polew: :polew: :polew:

a jak nie bedziemy mieli racji to Pucek przekona Cie swoim impulsatorem... i bedziemy mieli rację :decayed:

Opublikowano

też z tego lałem

chciałem tam coś napisać ale kolega gejogururu by to skasował :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________

Wózki teraz na czasie ale jaki on ma zawias? :mysli::decayed:

nie rozmawiam z Tobą w tym temacie :polew: :polew:

Nie dziwie się. :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

moje racje wyślę Ci na papierze firmowym :polew:

:polew: :polew: :polew: Pucka argumenty były lepsze! :wink4::polew: :polew: :polew:

a jak nie bedziemy mieli racji to Pucek przekona Cie swoim impulsatorem... i bedziemy mieli rację :decayed:

Nawet impulsator nie da rady. :decayed: MAM RACJĘ! :evil:

Dobra, ja lecę bo jutro wzceśnie trzeba wstać i cały dzień na nogach...

:hi:

Opublikowano

impulsatora to nawet ja się boję :naughty:

Opublikowano

a jak nie bedziemy mieli racji to Pucek przekona Cie swoim impulsatorem... i bedziemy mieli rację :decayed:

i ten co przegra organizuje impreze i stawia flache :decayed:
Opublikowano

impulsatora to nawet ja się boję :naughty:

:naughty:

a jak nie bedziemy mieli racji to Pucek przekona Cie swoim impulsatorem... i bedziemy mieli rację :decayed:

i ten co przegra organizuje impreze i stawia flache :decayed:

Ten już na krzywy ryj się pcha... :naughty:

Zdupczam! Do jutra! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.