Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:

Ja trzymam browary w nieogrzewanym garażu, odpowiednie miejsce w zimie, browar zawsze jest zimny :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

Opublikowano

dobra reklama :polew:

mam nadzieję, że aż tak źlle jutro nie będzie :)

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:
Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:

no nie wiem sam :mysli:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:

no nie wiem sam :mysli:

:brawo::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:

no nie wiem sam :mysli:

:brawo::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie kuś :decayed:

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

czyli co przyjeżdżamy na spota i walimy do ryja i wracamy po pijoku na chatę :decayed:

Opublikowano

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:

no nie wiem sam :mysli:

:brawo::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie kuś :decayed:

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

czyli co przyjeżdżamy na spota i walimy do ryja i wracamy po pijoku na chatę :decayed:

Nie jeżdżę po alko! :punish:
Opublikowano

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

czyli co przyjeżdżamy na spota i walimy do ryja i wracamy po pijoku na chatę :decayed:

No nie do końca miałem to na myśli, chodziło o to że zaś będziecie(będziemy) siedzieć w Mac i wp***dalać te burgery :gwizdanie:

Opublikowano

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

czyli co przyjeżdżamy na spota i walimy do ryja i wracamy po pijoku na chatę :decayed:

No nie do końca miałem to na myśli, chodziło o to że zaś będziecie(będziemy) siedzieć w Mac i wp***dalać te burgery :gwizdanie:

czyli MC bania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:58_________________________________________________

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:wink4::good:

Udziela się AA4 klub, picie on-line :polew:

:gwizdanie: he ja lubię się napić z przyjaciółmi :polew: :polew: :polew:

To też zrobię browara... :naughty:

good :good:

Zimny q***wa tak, że szczene mi powykręcało! :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:36_________________________________________________

Akjam, twój moduł, który masz na zbyciu ogarnia dodatkowe oświetlenie, tzn te, które świeci na podłogę z drzwi oraz obszar nóg wewnątrz? Wiesz, to co masz teraz w sumie. Ty go będziesz wymieniał, dla CL/Home? Jak co, to jestem nim zainteresowany. PS, masz go może już zdemontowany, czy masz go na aucie?

Mam go w pudełku kartownowym gotowy do wysyłki! :wink4::decayed:

nic nie wysyłaj, przywieź we wtorek :D:naughty:

:good:

dokładnie we wtorek akcja worek :naughty:

:polew:

:mysli:

no nie wiem sam :mysli:

:brawo::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie kuś :decayed:

We wtorek, akcja grubaśne AA4 klub

czyli co przyjeżdżamy na spota i walimy do ryja i wracamy po pijoku na chatę :decayed:

Nie jeżdżę po alko! :punish:

ja ja naturlisz jawol

Opublikowano

czyli MC bania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mc faza :polew:

Opublikowano

nie chcę nic mówić ale gliwickie za niedługo zostaną łyknięte :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:08_________________________________________________no chyba, że Miron oleje to R8 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie: A już na pewno przed Bukowiną :)

Ja olewam R8, idę z drugą stronę. Nie z B5 na B6 ale.............. :decayed:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie: A już na pewno przed Bukowiną :)

Ja olewam R8, idę z drugą stronę. Nie z B5 na B6 ale.............. :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklejałem ostatnio

imag0119f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Bania ma swoje pluse, można czasem dojść do ciekawych wniosków :) Do których by się nie doszło po trzeźwemu :naughty:

Opublikowano

Bania ma swoje pluse, można czasem dojść do ciekawych wniosków :) Do których by się nie doszło po trzeźwemu :naughty:

ja doszedłem do takiego, że B6 to mój ideał....nawet przed Ulą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.