Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja doszedłem do tego, że kobietę można zaspokoić na wiele sposobów :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bania ma swoje pluse, można czasem dojść do ciekawych wniosków :) Do których by się nie doszło po trzeźwemu :naughty:

ja doszedłem do takiego, że B6 to mój ideał....nawet przed Ulą :decayed:

widziałeś tą czarną eSe ?? za 55 555 :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

:sick3:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:31_________________________________________________

Bania ma swoje pluse, można czasem dojść do ciekawych wniosków :) Do których by się nie doszło po trzeźwemu :naughty:

ja doszedłem do takiego, że B6 to mój ideał....nawet przed Ulą :decayed:

widziałeś tą czarną eSe ?? za 55 555 :slina: :slina: :slina: :slina:

poka :naughty:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

no nie bardzo :cool1:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

no nie bardzo :cool1:

:naughty:
Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

grozisz mi ??

:decayed:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

grozisz mi ??

:decayed:

:no::embarrassed:

:decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

grozisz mi ??

:decayed:

:no::embarrassed:

:decayed: :gwizdanie:

bo siemiana na ciebie naślę - to jest taki brutal :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Kędzior nie chciałem cię wołać dziś na Krupówkach bo byłeś zajęty :decayed:

Opublikowano

Gliwickie zapadły w zimowy sen i chyba dopiero obudzą się na wiosnę :gwizdanie:

wogole sie nie obudza juz tam juz sie cicho zrobilo na zawsze :evil: wszyscy siedza na katowickim watku :gwizdanie:

katowickie dostaną reseta przy 4200.. mam to w umowie na nowy rok moderowania :kox:

Po resecie twarzy się już nie da zrekonstruować. :naughty:

grozisz mi ??

:decayed:

:no::embarrassed:

:decayed: :gwizdanie:

bo siemiana na ciebie naślę - to jest taki brutal :evil: :evil: :evil:

Dobra, dobra to już koniec. :decayed:
Opublikowano

Dobra, dobra to już koniec. :decayed:

no okejjjjjjjjjjjjjjjjjj :)
Opublikowano

Dobra, dobra to już koniec. :decayed:

no okejjjjjjjjjjjjjjjjjj :)

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Kędzior nie chciałem cię wołać dziś na Krupówkach bo byłeś zajęty :decayed:

chyba cie bede musial pierdolnac na opamietanie :decayed:
Opublikowano

Kędzior nie chciałem cię wołać dziś na Krupówkach bo byłeś zajęty :decayed:

chyba cie bede musial pierdolnac na opamietanie :decayed:

ebnij mu! :decayed::naughty:
Opublikowano

Kędzior nie chciałem cię wołać dziś na Krupówkach bo byłeś zajęty :decayed:

chyba cie bede musial pierdolnac na opamietanie :decayed:

ebnij mu! :decayed::naughty:

hehe świry :decayed:

Opublikowano

Kędzior nie chciałem cię wołać dziś na Krupówkach bo byłeś zajęty :decayed:

chyba cie bede musial pierdolnac na opamietanie :decayed:

ebnij mu! :decayed::naughty:

hehe świry :decayed:

:decayed:
Opublikowano

kto się w końcu wybiera do Bukowiny...

wszyscy zadeklarowani :naughty: :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.