Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie

No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. :naughty:

nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio :decayed: i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie:

Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! :naughty:

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Nie będzie Cie na spocie? :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman co zaś będziesz robił w tym garażu? :cool1:

znowu drugie podejscie do fotela ogrzewanie mi nie dalo zyc :decayed: diagnoza mata do wymiany ;( aso 400zł :wallbash: cza bedzie jakas alternatywe znalesc ale jak cos to znam juz konstrukcje fotela s-line :naughty:

Opublikowano

Diman co zaś będziesz robił w tym garażu? :cool1:

znowu drugie podejscie do fotela ogrzewanie mi nie dalo zyc :decayed: diagnoza mata do wymiany ;( aso 400zł :wallbash: cza bedzie jakas alternatywe znalesc ale jak cos to znam juz konstrukcje fotela s-line :naughty:

No to niedobrze, że mata padła. :thumbdown: Poszukaj gdzieś w dziale sprzedam bo chyba ktoś ostatnio sprzedawał maty... :mysli:
Opublikowano

Diman co zaś będziesz robił w tym garażu? :cool1:

znowu drugie podejscie do fotela ogrzewanie mi nie dalo zyc :decayed: diagnoza mata do wymiany ;( aso 400zł :wallbash: cza bedzie jakas alternatywe znalesc ale jak cos to znam juz konstrukcje fotela s-line :naughty:

No to niedobrze, że mata padła. :thumbdown: Poszukaj gdzieś w dziale sprzedam bo chyba ktoś ostatnio sprzedawał maty... :mysli:

jak bys cos slyszal to daj znac :wink4:

Opublikowano

Diman co zaś będziesz robił w tym garażu? :cool1:

znowu drugie podejscie do fotela ogrzewanie mi nie dalo zyc :decayed: diagnoza mata do wymiany ;( aso 400zł :wallbash: cza bedzie jakas alternatywe znalesc ale jak cos to znam juz konstrukcje fotela s-line :naughty:

No to niedobrze, że mata padła. :thumbdown: Poszukaj gdzieś w dziale sprzedam bo chyba ktoś ostatnio sprzedawał maty... :mysli:

jak bys cos slyszal to daj znac :wink4:

:good::wink4:
Opublikowano

:hi: po robocie

No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. :naughty:

nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio :decayed: i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie:

Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! :naughty:

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Nie będzie Cie na spocie? :mysli:

Jade o 5 rano, więc myśle że do 19:00 wróce. Także jak co to się pojawie....
Opublikowano

:hi: po robocie

No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. :naughty:

nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio :decayed: i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie:

Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! :naughty:

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Nie będzie Cie na spocie? :mysli:

Jade o 5 rano, więc myśle że do 19:00 wróce. Także jak co to się pojawie....

No to good! :notworthy: Nie zapomnij zabrać dla mnie przesyłki. :wink4:
Opublikowano

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

najlepsza jest ta którą podałeś, no oczywiście moim skromnym zdaniem :guma:

Opublikowano

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

najlepsza jest ta którą podałeś, no oczywiście moim skromnym zdaniem :guma:

Mnie też się tak wydaje. :good: Nie masz NAVI? :mysli::decayed:
Opublikowano

:hi: po robocie

No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. :naughty:

nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio :decayed: i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie:

Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! :naughty:

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Nie będzie Cie na spocie? :mysli:

Jade o 5 rano, więc myśle że do 19:00 wróce. Także jak co to się pojawie....

No to good! :notworthy: Nie zapomnij zabrać dla mnie przesyłki. :wink4:

:good: tylko tak jak mówiłem, mam tylko 5 płyt. Hammer dogra Ci tą jedną.

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

najlepsza jest ta którą podałeś, no oczywiście moim skromnym zdaniem :guma:

:) Dziękować..... :cool1:
Opublikowano

:hi: po robocie

No widzę, że się polepszyło w firmie i wczęsniej się kończy robote. :naughty:

nie nadal zapierdol ale jakoś tak szybciej wszystko ogarniam ostatnio :decayed: i jutro możliwe że na spota dotrę :gwizdanie:

Bo do roboty się wziąłeś wreszcie! :naughty:

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

Nie będzie Cie na spocie? :mysli:

Jade o 5 rano, więc myśle że do 19:00 wróce. Także jak co to się pojawie....

No to good! :notworthy: Nie zapomnij zabrać dla mnie przesyłki. :wink4:

:good: tylko tak jak mówiłem, mam tylko 5 płyt. Hammer dogra Ci tą jedną.

:good:
Opublikowano
  • Autor

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

według mnie to najlepsza jest Katowice-Praga :decayed:
Opublikowano

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

najlepsza jest ta którą podałeś, no oczywiście moim skromnym zdaniem :guma:

Mnie też się tak wydaje. :good: Nie masz NAVI? :mysli::decayed:

Mam mam... nie jedną.... :naughty: Ale czasami navi lubi poprowadzić tak że głowa boli....
Opublikowano

Jutro rano jade do Pragi, i mam pytanie. Jaka będzie najbardziej optymalna trasa ? Cieszyn-Brno-Praga ? czy może jakaś inna ?

najlepsza jest ta którą podałeś, no oczywiście moim skromnym zdaniem :guma:

Mnie też się tak wydaje. :good: Nie masz NAVI? :mysli::decayed:

Mam mam... nie jedną.... :naughty: Ale czasami navi lubi poprowadzić tak że głowa boli....

:gwizdanie:
Opublikowano

psssyt :decayed:

Opublikowano

psssyt :decayed:

A jutro znowu NŻ :polew:
Opublikowano

psssyt :decayed:

A jutro znowu NŻ :polew:

nic z tych rzeczy, mam tylko 2 tyskie :)

Opublikowano

psssyt :decayed:

A jutro znowu NŻ :polew:

nic z tych rzeczy, mam tylko 2 tyskie :)

jesne Stanely jasne :decayed:

Opublikowano

psssyt :decayed:

A jutro znowu NŻ :polew:

nic z tych rzeczy, mam tylko 2 tyskie :)

jesne Stanely jasne :decayed:

a żabka do 23 :gwizdanie:

Opublikowano

tez mam smaka na piwko ale niemoge

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.