Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

:banan::banan1::banan2::banan3:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 10:11_________________________________________________

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

no to miszka obskocz dwie imprezy ja tez smigam na urodziny co prawda chrześniaka ale zawsze to dwie imprezy :kox: :kox:

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

chyba potrafisz raz się NIE najebać na urodzinach, a najebać się dopiero po urodzinach :decayed:

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

chyba potrafisz raz się NIE najebać na urodzinach, a najebać się dopiero po urodzinach :decayed:

łatwo ci pisać :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

:banan::banan1::banan2::banan3:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 10:11_________________________________________________

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

no to miszka obskocz dwie imprezy ja tez smigam na urodziny co prawda chrześniaka ale zawsze to dwie imprezy :kox: :kox:

no nie da rady :thumbdown:

Opublikowano

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

chyba potrafisz raz się NIE najebać na urodzinach, a najebać się dopiero po urodzinach :decayed:

łatwo ci pisać :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

:banan::banan1::banan2::banan3:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 10:11_________________________________________________

:bry:

Jak by to kogoś interesowało, dzisiaj trochę na klubowo bawimy się w spiżu - jest impreza pt. Retro Party :decayed:

czyli stare dobre hity :gwizdanie:

meldują się: Ja, Diman, Gregor i Królu :naughty: ktoś chętny?

ja byłbym bo dawno nigdzie klubowo nie byłem ale idę na urodziny :thumbdown:

witam szanowne towarzystwo :hi:

no to miszka obskocz dwie imprezy ja tez smigam na urodziny co prawda chrześniaka ale zawsze to dwie imprezy :kox: :kox:

no nie da rady :thumbdown:

:thumbdown: cienias :gwizdanie:

Opublikowano

akurat o urodzinach już wiedziałem dużo wcześniej ale jak będzie następna impra to proszę o informację :tongue4:

Opublikowano

taaaaaaaaa

o tej następnej imprezie czytam już chyba trzeci raz :rolleyes:

Ty masz co tydzień jakieś urodziny synek

Opublikowano

taaaaaaaaa

o tej następnej imprezie czytam już chyba trzeci raz :rolleyes:

Ty masz co tydzień jakieś urodziny synek

eeee

jakoś sobie nie przypominam żeby ktoś tu pisał o imprezie :gwizdanie: (no chyba, że nie nadrabiałem spamu) umawiacie się na imprezy na PW to tak jest :naughty:

Opublikowano

nikt Ci niczego nie proponuje bo nigdy nie masz czasu :decayed:

Opublikowano

nikt Ci niczego nie proponuje bo nigdy nie masz czasu :decayed:

owszem nie miałem ostatnio czasu ale jak większość zauważyła wróciłem na spoty więc można mnie brać pod uwagę jeśli chodzi o bibki - oczywiście nie co tydzień ale..... :evil:

Opublikowano

ale znowu nie masz czasu więc lipa :gwizdanie:

Opublikowano

ale znowu nie masz czasu więc lipa :gwizdanie:

no na to już nie poradzę :no:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

:hi: morgen

heil :hi:

Opublikowano
Opublikowano

:hi: morgen

heil :hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: morgen

heil :hi:

:hi: :hi: :hi:

:hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:56_________________________________________________

:kox:

Opublikowano

:siema:

Zjadłem właśnie śniadanko po nocce. :naughty:

Opublikowano

A ja właśnie zbieram się na trening :silacz::paker:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.