Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

Tak odrazu na ostro z nowicjuszem :gwizdanie: :evil::tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam, Ty lepiej zrób przelew za bukowinę :gwizdanie:

noo chłopaki mieli pogawędkę z dyrektorką, dostali nagany, a najlepsze że wzięły się za nich psy :gwizdanie:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

do c**ja :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:54_________________________________________________Diman nie wiem jak w środę ale na weekend mogę się pisać tylko chyba nie ten co będzie bo mam zajęty :gwizdanie:

spoko jak bedziesz mial czas i ochote to sie zgadamy :wink4: ja na weekend tez nie moge wlasnie mnie moja oswiadomila ze moja tesciowa ma urodziny i musze isc w sobote ;(

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

Tak odrazu na ostro z nowicjuszem :gwizdanie: :evil::tongue4:

Żadne ta ostro... Przecież to chyba normalne, że jak się gdzieś wchodzi to się mówi dzień dobry... :cool1: A nie tak, że ani me ani be ani kukuryku... :decayed:

Akjam, Ty lepiej zrób przelew za bukowinę :gwizdanie:

noo chłopaki mieli pogawędkę z dyrektorką, dostali nagany, a najlepsze że wzięły się za nich psy :gwizdanie:

No i co od nich chcą? :mysli: Obraza czy co? P.S. Przelew już poszedł. :wink4:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

do c**ja :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:54_________________________________________________Diman nie wiem jak w środę ale na weekend mogę się pisać tylko chyba nie ten co będzie bo mam zajęty :gwizdanie:

spoko jak bedziesz mial czas i ochote to sie zgadamy :wink4: ja na weekend tez nie moge wlasnie mnie moja oswiadomila ze moja tesciowa ma urodziny i musze isc w sobote ;(

też idę to teściowej za tydzień :disgust:

:bag:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

do c**ja :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:54_________________________________________________Diman nie wiem jak w środę ale na weekend mogę się pisać tylko chyba nie ten co będzie bo mam zajęty :gwizdanie:

spoko jak bedziesz mial czas i ochote to sie zgadamy :wink4: ja na weekend tez nie moge wlasnie mnie moja oswiadomila ze moja tesciowa ma urodziny i musze isc w sobote ;(

też idę to teściowej za tydzień :disgust:

:bag:

A ja mam imprezkę z pracy... :banan::banan1::banan2:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

do c**ja :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:54_________________________________________________Diman nie wiem jak w środę ale na weekend mogę się pisać tylko chyba nie ten co będzie bo mam zajęty :gwizdanie:

spoko jak bedziesz mial czas i ochote to sie zgadamy :wink4: ja na weekend tez nie moge wlasnie mnie moja oswiadomila ze moja tesciowa ma urodziny i musze isc w sobote ;(

też idę to teściowej za tydzień :disgust:

:bag:

no wlasnie a mielismy sie spotkac na lekkie oblewanie :bag: ale co sie odwlecze to nie uciecze :wink4:

Opublikowano

jesteście jak ZOMBIE budzicie się na noc jak już ciemno j**ani :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę w nocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:
Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:

na ktorym i na jakiej platformie :cool1:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:

na ktorym i na jakiej platformie :cool1:

na Cyfrze +

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:

na ktorym i na jakiej platformie :cool1:

na Cyfrze +

no to choćbym chciał obejrzeć to nie obejrzę bo nie mam ;(

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:

na ktorym i na jakiej platformie :cool1:

na Cyfrze +

no to choćbym chciał obejrzeć to nie obejrzę bo nie mam ;(

No to żałuj! Wczoraj były konkursy wsadów i rzutów za 3 pkty! Co goście robili na tablicy to jest masakra! :shocked::kox:

Opublikowano

Ja muszę dziś pobudkę wnocy zrobić bo meczyk gwiazd dziś... :kox:

przeciez ty jestes przyzwyczajony do krotkich drzemek z pracy wiec to nie powinno robic problemu :decayed:

Ale wiesz jak w domu się śpi... :gwizdanie: :wink4: W pracy to cały czas standby. :wink4:

no to bedziesz musial budzik nastawic a co to za meczyk bo laik ze mnie :mysli:

NBA All Star Game :kox: :kox: :kox:

na ktorym i na jakiej platformie :cool1:

na Cyfrze +

no to choćbym chciał obejrzeć to nie obejrzę bo nie mam ;(

No to żałuj! Wczoraj były konkursy wsadów i rzutów za 3 pkty! Co goście robili na tablicy to jest masakra! :shocked::kox:

kiedys taki program ogladalem niezle tam wymiataja w tym nba :kox:

Opublikowano
:good::kox:
Opublikowano

Na orange sport jest właśnie powtórka konkursu wsadów... A meczyk ALL STAR dzisiaj o 2:00 w nocy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.