Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

siemano :hi:

jak tam padre żonka sie czuje :mysli:

a dziękuje czuje się dobrze ale juz jej coraz ciężej, biedaczka już poszła spać bo dzisiejszy dzień dał jej w kość

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

no nie każdego ale tamten był akurat Twoim pierwszym tutaj :gwizdanie:

No tak racja pierwszym tutaj, ogólnie w powitalni napisałem, więc wydawało mi się, że to wystarczy, no ale ok pardon :P

luzik poprawisz sie i bedzie git :good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:12_________________________________________________

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

siemano :hi:

jak tam padre żonka sie czuje :mysli:

a dziękuje czuje się dobrze ale juz jej coraz ciężej, biedaczka już poszła spać bo dzisiejszy dzień dał jej w kość

no to tak jak u mnie moja tez juz dogorewa :confused4:

Opublikowano

rozumiem że tęskniłeś parchu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:tongue4:

odp do Miszki bo coś mi się jego podpis nie podpiął

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

:blink: Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. :wink4:I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. :cool1:

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Max! Gdzieś Ty był!? :hi:

no w tym to jesteśmy najlepsi :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:gwizdanie:

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

no nie każdego ale tamten był akurat Twoim pierwszym tutaj :gwizdanie:

No tak racja pierwszym tutaj, ogólnie w powitalni napisałem, więc wydawało mi się, że to wystarczy, no ale ok pardon :P

:good:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

:blink: Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. :wink4: I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. :cool1:

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Max! Gdzieś Ty był!? :hi:

dużo mam roboty a dziś udał mi sie na stok wyskoczyć do Brennej i sobie troszeczke poszusowałem :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

:blink: Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. :wink4: I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. :cool1:

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Max! Gdzieś Ty był!? :hi:

dużo mam roboty a dziś udał mi sie na stok wyskoczyć do Brennej i sobie troszeczke poszusowałem :evil: :evil: :evil:

Śniegu sporo? :evil:
:kox: :kox: :polew: :polew:
Opublikowano

śniegu tak sobie troche lodu cały czas śnieżarki chodziły

ale było soko ja tam wymagajacy nie jestem :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Maxito widze że wreszcie zapłaciłes za NET :tongue4:

Opublikowano

Maxito widze że wreszcie zapłaciłes za NET :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Maxito widze że wreszcie zapłaciłes za NET :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

Ale chyba taryfe zmniejszył i limit teraz kiepski! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???

Opublikowano

ja spadam w kimono :hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:22_________________________________________________

czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???

pogadaj z Mironem :wink4:

Opublikowano

ja spadam w kimono :hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:22_________________________________________________

czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???

pogadaj z Mironem :wink4:

Ja też.... :hi: See ya :)
Opublikowano

tez spadam cza odespac weekend :gwizdanie:

Opublikowano

czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???

ja mam podobne pytanie odnośnie kite'ów :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 08:08_________________________________________________gdzie są wszyscy? ...już po 8:00 :mysli:
Opublikowano

Jezdem! :naughty:

:bry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.