Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak go trzymam na gazie to pracuje równo ale jak tylko ściągnę noge z gazu to gaśnie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak go trzymam na gazie to pracuje równo ale jak tylko ściągnę noge z gazu to gaśnie

No coś na elektryce czyli kable, świece, jakiś rozdzielacz itp. Wystarczy że nie ma dobrego styku na kablu albo świecy i są cyrki :wink4:
Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

:polew:

kabareciarz :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Grisza Cie chyba jednak dojedzie! :gwizdanie:
Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Grisza Cie chyba jednak dojedzie! :gwizdanie:

graty do malowania przygotowane ?

:wink4:

Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Grisza Cie chyba jednak dojedzie! :gwizdanie:

graty do malowania przygotowane ?

:wink4:

No q***wa jeszcze nie! :angry: ALe w tym tygodniu postaram się wszystko zorganizować. :gwizdanie:

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Mam... :wink4: Nie Stasiu? :naughty::wink4:
Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

:kox:
Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Mierzęcice

Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Wszystko byś chciał wiedzieć! :tongue4:
Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Mierzęcice

Z okolic Akjama :tongue4:
Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Mierzęcice

Z okolic Akjama :tongue4:

Z okolic lotniska. :wink4:
Opublikowano
:hi: Adam coś mi karta SIM się zepsuła... :blink: wiec zostaje tak jak sie umówiliśmy 19:30 castorama :hi:
Opublikowano

Cześć Pipy :decayed:

no i po kursie, teraz czas na leczenie barku :rolleyes:

Opublikowano

:hi: Adam coś mi karta SIM się zepsuła... :blink: wiec zostaje tak jak sie umówiliśmy 19:30 castorama :hi:

OK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.