Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakie kupić tarcze do tyłu i klocki ? myśle nad mikodami , ale jakie klocki do tego ? kumpel mi gada , żeby bosche wziął :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Poczekaj... sam przyjdziesz... :naughty:

Babci też tak zawsze mówiłem jak byłem mały... "nie złapiesz mnie" a babcia zawsze " poczekaj sam przyjdziesz" :tongue4:

Kwestia czasu..... :gwizdanie:

A po schodach to już nie raz jeżdziłem po pijaku... a ile razy z nich leciałem... :wallbash: Wypije z pół litra i Ci nawet schody nie pomogą :polew:

http://www.wykop.pl/link/614497/that-s-life/

:gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:33_________________________________________________

jakie kupić tarcze do tyłu i klocki ? myśle nad mikodami , ale jakie klocki do tego ? kumpel mi gada , żeby bosche wziął :mysli:

ja też będę w mikodę celował podobnież dobre polskie :kox:

http://mikoda.pl/sklep/1673,AUDI--A4-Avant--8D5--B5--2-5-TDI--150KM-110kW-

Opublikowano

Keżor, ATE robi dla Boscha, więc to jeden kij

chociaż sam mam ATE i pylą w ciul, następne będą jakieś ferodoo

Opublikowano

Keżor, ATE robi dla Boscha, więc to jeden kij

chociaż sam mam ATE i pylą w ciul, następne będą jakieś ferodoo

podobnież tak jest ...

teraz mam boscha i są miękkie te tarcze ,szybko się ścierają

Opublikowano

Ja jeżdze na ATE. Tarcze i klocki, tył i przód, i jestem zadowolony :cool1:

Zobaczymy ile na nich machne kilometrów...

Opublikowano

a ciekawy jestem co mu siadło :cool1:

przepustnica świruje, adaptacja + czyszczenie i będzie ogień :cool1:
Opublikowano

a ciekawy jestem co mu siadło :cool1:

przepustnica świruje, adaptacja + czyszczenie i będzie ogień :cool1:

jak to w benzynie bez T :gwizdanie:

jakaś pierdoła

Opublikowano

nooo pierdoła, przepustnica jest elektroniczna, u mnie się to jeszcze nie zdarzyło :>

Opublikowano

Ate pylą jak nie wiem już nigdy nie kupie. Teraz jakbym brał to ferodo :gwizdanie:

Opublikowano

Ate pylą jak nie wiem już nigdy nie kupie. Teraz jakbym brał to ferodo :gwizdanie:

dokładnie ... syf na kołpakach non stop :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

czyżby klubowicze mieli zniżkę na FERODO :mysli:

Opublikowano

nooo pierdoła, przepustnica jest elektroniczna, u mnie się to jeszcze nie zdarzyło :>

teraz wyczytałem, że w V6 się nie robi adaptacji, ale watek dotyczył silniku AAH a Adam ma ACK... szukam dalej :wink4:
Opublikowano

czyżby klubowicze mieli zniżkę na FERODO :mysli:

Za coś trzeba płacić 50zł na rok :decayed:
Opublikowano

ja zmieniałem u siebie przód i mam ATE na razie ok, ale pylą dość trochę

Opublikowano

czyżby klubowicze mieli zniżkę na FERODO :mysli:

Za coś trzeba płacić 50zł na rok :decayed:

...życie jest brutalne :disgust:

Opublikowano

ogólnie hamowanie itp są bardzo dobre ale to pylenie to porażka :thumbdown:

Opublikowano

widzę, że jest temat o heblach, lepiej kupić jakieś porządne tarcze i klocki w swoim rozmiarze, czy szukać używanych S4? Z tym też wiąże się koszt wymiany felgi na zimę na większą, no i oponki.

Heble będę miał do roboty na ten rok, i się zastanawiam, ten sam rozmiar, ale coś fajnego, albo używka S4?

Jak klubowicze to osądzą? :mysli::cool1:

Opublikowano

Dzięki Krolu za już :)

Opublikowano

widzę, że jest temat o heblach, lepiej kupić jakieś porządne tarcze i klocki w swoim rozmiarze, czy szukać używanych S4? Z tym też wiąże się koszt wymiany felgi na zimę na większą, no i oponki.

Heble będę miał do roboty na ten rok, i się zastanawiam, ten sam rozmiar, ale coś fajnego, albo używka S4?

Jak klubowicze to osądzą? :mysli::cool1:

Jak masz kasę i lubisz za***rdalać to bierz większe, ale jeśli nie wciskasz obu pedałów często w dechę to kup dobre tarcze i klocki :wink4:
Opublikowano

widzę, że jest temat o heblach, lepiej kupić jakieś porządne tarcze i klocki w swoim rozmiarze, czy szukać używanych S4? Z tym też wiąże się koszt wymiany felgi na zimę na większą, no i oponki.

Heble będę miał do roboty na ten rok, i się zastanawiam, ten sam rozmiar, ale coś fajnego, albo używka S4?

Jak klubowicze to osądzą? :mysli::cool1:

Jak masz kasę i lubisz zasuwać to bierz większe, ale jeśli nie wciskasz obu pedałów często w dechę to kup dobre tarcze i klocki :wink4:

dokładnie, zależny jak jeździsz, z tego co widziałem choć mogę sie mylić to raczej spokojnie więc pozostań przy serii :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.