Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszecie ze ATE pylą itp. miałęm wcześnie TRW i było identycznie, wiecznie felgi ujebane.... :sick3:

Niby ferodo lepsze od tych dwóch marek ? nie pylą....

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu z ChoRzowa? heh swój chop

:good: :good: :good:

:mysli: Coś mi tu śmierdzi...

avatar48633_2.gif

:kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:40_________________________________________________

napinacze :decayed:

dsc8802g.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

dobrze, że wkleiłeś ORI :decayed:

Opublikowano

pajda złożyłeś/przymierzyłeś sprężyny?

jutro jestem umowiony u goscia ze ma mi to przezucić, ale powiedział ze moze to nie podejc z tymi amorami co mam

Sprawdzisz i zobaczysz. :good:

bo zagadalem do jednego goscia i ma cale kompletne BA za 300 i tak mysle czy brac, ale jeszcze jutro zobacze czy same springi podejda po moje amory, o 8 podstawiam fure na warsztat

Opublikowano

napinacze :decayed:

dsc8802g.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Idealne! :naughty:

Krolu z ChoRzowa? heh swój chop

:good: :good: :good:

:mysli: Coś mi tu śmierdzi...

avatar48633_2.gif

:kox:

Łoooo ciul! Stan nie pomyślałem o tym tak dosłownie! :polew: :polew:

BTW Niebiescy Gol, Niebiescy Gol... Niebieska eRka... :good: :good: :good:

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

Podjedź do ASO i będziesz wszystko wiedział! Przecież Stan Ci powiedział, że nic więcej nie wie! :wallbash:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4330 tu zdania podzielone :gwizdanie:

jak zwykle, typowe pierdolenie forumowe :decayed:

Wole wymienić wcześniej i spać spokojnie :decayed:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4330 tu zdania podzielone :gwizdanie:

jak zwykle, typowe pierdolenie forumowe :decayed:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu swoich starych części :wink4:

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu dwoich starych części :wink4:

wcześniej ich za***ie!!!!!!!!!!!!! że nie wysłali mi info o akcji (jeśli miała miejsce 0d 09/01/2010 do teraz) wydu...piłem 450zł za BERU i świece extra 110zł

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu dwoich starych części :wink4:

wcześniej ich za***ie!!!!!!!!!!!!! że nie wysłali mi info o akcji (jeśli miała miejsce 0d 09/01/2010 do teraz) wydu...piłem 450zł za BERU i świece extra 110zł

Nie wysyłają info o tym, że jest akcja. Jak robisz przeglądy w serwisie albo jakieś wymiany, etc. to jesteś szczęściarzem bo wtedy coś Ci powiedzą. :good:
Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu dwoich starych części :wink4:

wcześniej ich za***ie!!!!!!!!!!!!! że nie wysłali mi info o akcji (jeśli miała miejsce 0d 09/01/2010 do teraz) wydu...piłem 450zł za BERU i świece extra 110zł

Nie wysyłają info o tym, że jest akcja. Jak robisz przeglądy w serwisie albo jakieś wymiany, etc. to jesteś szczęściarzem bo wtedy coś Ci powiedzą. :good:

:good:

a jeżeli kupowałeś tylko części, to akcji fabrycznych wtedy nie sprawdzają, bo nie mają obowiązku

Jedynie jak przyjeżdzasz na serwis :wink4:

Opublikowano

chyba ich pojebało ... co to za ASO ? to z Renault wysyłamy a :audi: nie?

Opublikowano

fajna d*pa z twarzy

9dbce5a85b.jpeg

Opublikowano

nie wkręcacie mnie aby...?? :naughty: bo jak to cewki na akcji serwisowej mogą być?? że niby za cewki akcja odpowiada?? :wallbash::mysli:

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu dwoich starych części :wink4:

wcześniej ich za***ie!!!!!!!!!!!!! że nie wysłali mi info o akcji (jeśli miała miejsce 0d 09/01/2010 do teraz) wydu...piłem 450zł za BERU i świece extra 110zł

Nie wysyłają info o tym, że jest akcja. Jak robisz przeglądy w serwisie albo jakieś wymiany, etc. to jesteś szczęściarzem bo wtedy coś Ci powiedzą. :good:

:good:

a jeżeli kupowałeś tylko części, to akcji fabrycznych wtedy nie sprawdzają, bo nie mają obowiązku

Jedynie jak przyjeżdzasz na serwis :wink4:

No dokłdnie. Ja tak właśnie miałem. :cool1:

fajna pupa z twarzy

9dbce5a85b.jpeg

:decayed:

nie wkręcacie mnie aby...?? :naughty: bo jak to cewki na akcji serwisowej mogą być?? że niby za cewki akcja odpowiada?? :wallbash::mysli:

elvis! No proszę Cię! Kilka razy trzeba Ci szystko powtarzać!? :angry:
Opublikowano

ja sie zbieram bajo

Opublikowano

fajna pupa z twarzy

9dbce5a85b.jpeg

no :naughty:

pokaż jej zdjęcie od tyłu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.