Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

Z żoną nie piszę na forum więc rozmawiam. :cool1:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

:polew: :polew:

I z czego się cieszycie? Macie żony!? :cool1::naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

doj**ałeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Opublikowano

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było dość dawno ale mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:
Opublikowano

kawalerski może być :decayed:

Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było dość dawno ale mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

trzymam cie za slowo :good:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

a niepamiętam żebyś mi flaszke za to postawił :gwizdanie:
Opublikowano

mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

trzymam cie za slowo :good:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

a niepamiętam żebyś mi flaszke za to postawił :gwizdanie:

Ten wszystko na flaszki przelicza! :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

To kiedy ten kawalerski z panią z pierwszego postu :kox:

Opublikowano

mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

trzymam cie za slowo :good:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

a niepamiętam żebyś mi flaszke za to postawił :gwizdanie:

Ten wszystko na flaszki przelicza! :facepalm:

:decayed:

możesz na bułki, ale to w ciul wysokie liczby wychodzą :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:27_________________________________________________

To kiedy ten kawalerski z panią z pierwszego postu :kox:

już mam namiar na lepszą :kox:

Opublikowano

już mam namiar na lepszą :kox:

ciekawe od kogo masz ten namiar :gwizdanie:

możesz na bułki, ale to w ciul wysokie liczby wychodzą :polew:

dokładnie tak jak staszek mówi :wink4:
Opublikowano

Może być ta z posta i może być ta lepsze. Drzewa w lesie nigdy za wiele :decayed:

Opublikowano

a Ty masz dziewczynę :decayed:

to My kawalerzy możemy się zabawić :kox:

Opublikowano

a Ty masz dziewczynę :decayed:

to My kawalerzy możemy się zabawić :kox:

Na kawalerski zrobie się samotnikiem :kox:
Opublikowano

podpierdolę Cię, Stasiu już nie raz się przekonał (przypadkiem) :polew:

Opublikowano

Może być ta z posta i może być ta lepsze. Drzewa w lesie nigdy za wiele :decayed:

ty sie lepiej módl zeby Monika sie niezalogowala na forum bo bedziesz mial baty :tongue4:
Opublikowano

podpierdolę Cię, Stasiu już nie raz się przekonał (przypadkiem) :polew:

keżor jest specjalistą w podpierdalaniu mnie więc spoko :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:36_________________________________________________

Może być ta z posta i może być ta lepsze. Drzewa w lesie nigdy za wiele :decayed:

ty sie lepiej módl zeby Monika sie niezalogowala na forum bo bedziesz mial baty :tongue4:

Ty już lepiej idź wyglądać przez to okno z opisu i wdychaj co tam masz wdychać :tongue4:
Opublikowano

w sosnowcu to raczej można wdychać tylko to świeże powietrze :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.