Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty już lepiej idź wyglądać przez to okno z opisu i wdychaj co tam masz wdychać :tongue4:

nom wdycham cały czas :confused4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty już lepiej idź wyglądać przez to okno z opisu i wdychaj co tam masz wdychać :tongue4:

nom wdycham cały czas :confused4:

Trzeba było iść wczoraj byś się nawdychał porządnie :gwizdanie:
Opublikowano
:bry::a4fan::bry::audi:
Opublikowano

:bry::a4fan::bry::audi:

:hi:

Opublikowano

:bry::a4fan::bry::audi:

Yo!
Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było dość dawno ale mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

to rób szybciej zebym i ja sie jeszcze zalapal :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było dość dawno ale mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

to rób szybciej zebym i ja sie jeszcze zalapal :kox: :kox: :kox: :kox:

A co później już nie będziesz wychodził z domu? :mysli::decayed:
Opublikowano

jak się zaczną chrzciny w tym roku to bedzie masakra :decayed:

PS. Taką panią też by można na chrzciny zaprosić :gwizdanie:

Opublikowano

jak się zaczną chrzciny w tym roku to bedzie masakra :decayed:

PS. Taką panią też by można na chrzciny zaprosić :gwizdanie:

w jakim charakterze :naughty: może chrzestnej :decayed:
Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

Opublikowano

tu nie chodzi oto nabijaczu postów :polew:

Byłęm na szkole u Kędziora. :decayed:

Akjam, a Ty nie potrafisz nic napisać? :polew:

Żonie też pokazujesz emoty? :naughty:

dowaliłeś :good:

:polew: :polew: :polew:

Następny nieżonaty i kozaczy! :gwizdanie: :naughty:

nawet nas na wesele niezaprosiłeś :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To było dość dawno ale mogę zrobić kawalerski! :wink4::kox:

to rób szybciej zebym i ja sie jeszcze zalapal :kox: :kox: :kox: :kox:

A co później już nie będziesz wychodził z domu? :mysli::decayed:

nie zajme sie moim synem zeby byl troche mądrzejrzy i mniej imprezowy jak ja :evil:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:57_________________________________________________

jak się zaczną chrzciny w tym roku to bedzie masakra :decayed:

PS. Taką panią też by można na chrzciny zaprosić :gwizdanie:

to ja chce zostac ojcem chrzestnym bede na piedestale i wiecej mi sie dostanie :decayed:

Opublikowano

jak się zaczną chrzciny w tym roku to bedzie masakra :decayed:

PS. Taką panią też by można na chrzciny zaprosić :gwizdanie:

:kox::naughty:
Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

:evil: no nie wydaje mi sie ze nie bedzie wiedziala szpiegów ma pełno :evil:

Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

chyba że tak :decayed:

ale zaprosisz mnie :>

Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

:gwizdanie:

BTW Dopóki Pucek nic nie powie! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

Od tego momentu się sam wsypałeś :decayed:
Opublikowano

]Trzeba było iść wczoraj byś się nawdychał porządnie :gwizdanie:

ale to bym sie nawdychal czegos innego hehe
Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

Od tego momentu się sam wsypałeś :decayed:

Trzeba sporo spamu zrobić to nie będzie jej się chciało nadrabiać ale bez cytowania. :decayed: Bardziej obawiałbym się tych szpiegów. :naughty:
Opublikowano

Basia Ci da chrzciny :polew:

to będą drugie chrzciny, mniej oficjalne

Basia o nich nie będzie wiedziała :bag:

:gwizdanie:

BTW Dopóki Pucek nic nie powie! :polew: :polew: :polew:

jak mnie wygada jeszcze raz, to jego młodszy bracik spuści mu mały łomot :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.