Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

Opublikowano

Nuda jak chooj! :naughty:

Opublikowano
:hi: fajrant :tongue4:
Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:
Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:

Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:

Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła :polew:

Krolu ma jakiś dar najpier Akjam potem on :polew: :polew:
Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:

Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła :polew:

Krolu ma jakiś dar najpier Akjam potem on :polew: :polew:

albo jakiś ujowy kabel :decayed:

Opublikowano

Jaki ma kable to nie wiem nie sprawdzałem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
:hi: dziś środa... :gwizdanie:
Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:

Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła :polew:

Krolu ma jakiś dar najpier Akjam potem on :polew: :polew:

U mnie już na 4 koła śmiga! :naughty:

:hi: dziś środa... :gwizdanie:

... Czekając na sobotę inaczej - byle do środy! :decayed:
Opublikowano

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Opublikowano

czekolada to taka potańcówka bez alkoholu, czyli słabo :polew:

Opublikowano

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:10_________________________________________________czy ja dobrze widzę...? :naughty:
Opublikowano

tak, dobrze widzisz, dalej Cie nikt nie lubi :decayed:

Opublikowano

tak, dobrze widzisz, dalej Cie nikt nie lubi :decayed:

nie o tym mówie... :polew:

mówie o czekoladzie... :kox:

Opublikowano

a na poważnie Seski, co tam żłobie?

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:15_________________________________________________aaa no tak, imprezowicze dzisiaj idą do czekolady :gwizdanie:

ja wpadam w przyszłym tygodniu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.