Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek a może chcesz kubełki :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek a może chcesz kubełki :naughty:

chceee

ale? ale tylko pozgrzewane(to ostatecznie mogę sobie wyrezać), z poduchami z polifta, z sedana :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek a może chcesz kubełki :naughty:

ja chcę :kox:

Opublikowano

dzisiaj "kupiłem" sobie nowy, ori trójnik do układu spryskiwania szyby

bo stary uległ zmęczeniu :disgust:

hmm który trójnik?

bo ja potrzebuję trójnik do prysków który łączy oba spryski maski, niestety nigdzie go nie mogłem kupić

Opublikowano

To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami :decayed:

Opublikowano

dzisiaj "kupiłem" sobie nowy, ori trójnik do układu spryskiwania szyby

bo stary uległ zmęczeniu :disgust:

hmm który trójnik?

bo ja potrzebuję trójnik do prysków który łączy oba spryski maski, niestety nigdzie go nie mogłem kupić

właśnie taki :naughty:

coś koło 20zł

nr kat 6X0 955 975[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:23_________________________________________________

To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami :decayed:

ale ja nie chce kupić :decayed:

Opublikowano

To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami :decayed:

to po co zagadujesz :wallbash:

mogłem mieć takie fajne siedzenia, tylko problem z kanapą, jest z avanta, więc nie pasuje mocowanie :disgust:

Opublikowano

To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami :decayed:

to po co zagadujesz :wallbash:

mogłem mieć takie fajne siedzenia, tylko problem z kanapą, jest z avanta, więc nie pasuje mocowanie :disgust:

Pocieszę Cię moje są z avanta właśnie i tył mam inny niż przód. Jak się cieplej zrobi muszę coś wykombinować :gwizdanie:
Opublikowano

to może faktycznie to ten trójnik

ja byłem zmuszony kupić coś takiego w akwarystycznym :decayed: i mam taki oczojebny zielony pod maską :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:27_________________________________________________

To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami :decayed:

to po co zagadujesz :wallbash:

mogłem mieć takie fajne siedzenia, tylko problem z kanapą, jest z avanta, więc nie pasuje mocowanie :disgust:

Pocieszę Cię moje są z avanta właśnie i tył mam inny niż przód. Jak się cieplej zrobi muszę coś wykombinować :gwizdanie:

w przedlifcie to nie problem, u mnie jest całkiem inne mocowanie kanapy :wallbash:

Opublikowano

spr.jpg

nr 14

Opublikowano

w przedlifcie to nie problem, u mnie jest całkiem inne mocowanie kanapy :wallbash:

No ja mam właśnie poliftowe tak na zatrzaski a u siebie mam na bolec stare :wallbash:
Opublikowano

Stasiu, biorę ten trójnik :decayed:

Bulczas, takie? http://postimage.org/image/69kraquc/

Opublikowano

Stasiu, biorę ten trójnik :decayed:

Bulczas, takie? http://postimage.org/image/69kraquc/

No tak mam te stare
Opublikowano

Stasiu, biorę ten trójnik :decayed:

Bulczas, takie? http://postimage.org/image/69kraquc/

co to znaczy biorę ? :tongue4:

Jak go chcesz to Ci zamówię, bo nie ma na miejscu

Proszę o pisemne zamówienie na PW :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:37_________________________________________________spadam obfotografować auto i do domu :)

Opublikowano

no to Stasiu zamów :)

Bulczas, no to na takie mocowanie potrzebuję tylną kanapę w kubełkach

Opublikowano

To chyba nie różniły się liftami kanapy tylko sedan/avant :gwizdanie:

Opublikowano

możliwe, nie wiem już sam

Opublikowano

Pucek jak chcesz licznik to na allegro jest za 70zl z pełnym fisem tylko anglik ale to tarcze przełożysz ze swojego :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek jak chcesz licznik to na allegro jest za 70zl z pełnym fisem tylko anglik ale to tarcze przełożysz ze swojego :gwizdanie:

już go kupiłem :polew:

Opublikowano

Pucek jak chcesz licznik to na allegro jest za 70zl z pełnym fisem tylko anglik ale to tarcze przełożysz ze swojego :gwizdanie:

już go kupiłem :polew:

Aha no to git :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.