Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

:guma::decayed:
Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

:guma::decayed:

:naughty::good:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:32_________________________________________________na katowickich to największe chamy w klubie :acute:

Opublikowano
:jaaaaa::toon: Mów za siebie! :sesese::pleasantry::read::pali::dziura:
Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

:guma::decayed:

:naughty::good:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:32_________________________________________________na katowickich to największe chamy w klubie :acute:

noooo :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

:guma::decayed:

:naughty::good:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:32_________________________________________________na katowickich to największe chamy w klubie :acute:

noooo :tongue4::polew: :polew: :polew:

no no :kwasny: very funny !!!!!!!!!

:takiego::bicz:

Opublikowano

spadam bo jutro orka od rana :hi:

Opublikowano

spadam bo jutro orka od rana :hi:

śpij dobrze :hi:

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Nikogo nie będzie ale mimo wszystko wpadnij... :cool1:

:decayed::polew: :polew: :polew:

:guma::decayed:

:naughty::good:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:32_________________________________________________na katowickich to największe chamy w klubie :acute:

noooo :tongue4::polew: :polew: :polew:

no no :kwasny: very funny !!!!!!!!!

:takiego::bicz:

:co::mysli:

No a teraz już serio. Wpadnij, wpadnij. :good: Zawsze ma ktoś VAGa

ale nie zawsze kompa! :decayed:

Też chyba spiżdżam! Si ja! :wink4:

Opublikowano

spadam bo jutro orka od rana :hi:

Nie zarób się :hi:
Opublikowano

dobra jak tak to i ja spadam pa :hi:

Opublikowano

spadam bo jutro orka od rana :hi:

tys widzial orke ale chyba w kinie :tongue4::wink4:

wydupiam spac bajo, jak by co no to mnie niema :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

tez jeszcze wróciłem na momencik :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 23:10_________________________________________________nie no teraz to juz napewno ide spac :lazy:

Opublikowano

narka see U też lecę

Opublikowano

To nara panowie :hi:

Opublikowano
:hi: morning
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.