Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łosz q***wa, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

minuta 2:24 to chyba CHorzów albo podne....

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:

:rant: BTW Mam już BRD na oku. :wink4::decayed:
Opublikowano

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

:hi: widzę poprawę :gwizdanie:

no no aż sobie free załatwiłem ... przy okazji chciałbym żeby koledzy pomogli przed oddaniem auta do kolegi na usuwanie błędu... - jakieś logi?

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:

:rant: BTW Mam już BRD na oku. :wink4::decayed:

no to lajt... ja mogę przygarnąć osprzęt z twojego padła :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:05_________________________________________________

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

:hi: widzę poprawę :gwizdanie:

no no aż sobie free załatwiłem ... przy okazji chciałbym żeby koledzy pomogli przed oddaniem auta do kolegi na usuwanie błędu... - jakieś logi?

w wolnossącym nie ma co logować :cool1:
Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:

:rant: BTW Mam już BRD na oku. :wink4::decayed:

poważnie?? swap??[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:06_________________________________________________

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:

:rant: BTW Mam już BRD na oku. :wink4::decayed:

no to lajt... ja mogę przygarnąć osprzęt z twojego padła :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:05_________________________________________________

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

:hi: widzę poprawę :gwizdanie:

no no aż sobie free załatwiłem ... przy okazji chciałbym żeby koledzy pomogli przed oddaniem auta do kolegi na usuwanie błędu... - jakieś logi?

w wolnossącym nie ma co logować :cool1:

tzn?? a to mój 2,0FSI to wolnossak?

widzicie że znam się jak byk na gwiazdach, t

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

a jutro rano wsiądziesz i odpali :wink4:

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:

:rant: BTW Mam już BRD na oku. :wink4::decayed:

no to lajt... ja mogę przygarnąć osprzęt z twojego padła :kox:
W kontakcie. :naughty::wink4:

:decayed:

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

a jutro rano wsiądziesz i odpali :wink4:

Oby! :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

myśle że wódeczka da rade :kox:

a tak poza wszystkim jak tam moje zaroweczki bo cos sie nie odzywasz :evil:

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

myśle że wódeczka da rade :kox:

a tak poza wszystkim jak tam moje zaroweczki bo cos sie nie odzywasz :evil:

No dziś właśnie do niego napisałem bo też się już wkurwiam! :evil:
Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

:gwizdanie:
Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

tzn?? możecie jaśniej kolego??

Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

tzn?? możecie jaśniej kolego??

czerwone burdelówki będa rezac :decayed:

Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

tzn?? możecie jaśniej kolego??

jasne ze mozemy jasniej bedziemy z kolega krolem rezac sobie pakiecik oswietlenie w naszych wozidlach czyt. :a4fan: i w tym celu zadalem koledze akjamowi pytanie o te wlasnie lampki :decayed:

Opublikowano

czerwone burdelówki będa rezac :decayed:

takie jaka masz w pokoju? :decayed:
Opublikowano

Akjam cały swap na BRD :shocked: Tam wtryski bardzo szybko padają :decayed: Co do auta na pewno odpali kopnij kilka razy z buty i będzie gites :good:

Opublikowano

czerwone burdelówki będa rezac :decayed:

takie jaka masz w pokoju? :decayed:

pewnie ciut mniejsze i LEDowe :)

Opublikowano

Panowie Jaś Wędrowniczek za wasze zdrowie i KEEP WALLKING ;):naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:14_________________________________________________hej a co z żaróweczkami....?? jakieś fajne macie - dajcie znać ... :dance: też chce też

no mamy bym powiedzial kolorowe czerwone i biale :evil:

tzn?? możecie jaśniej kolego??

czerwone burdelówki będa rezac :decayed:

ale po ch...j ? gdzie - pakiet oświetlenie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.