Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po robocie ale dziś był mega zajob :kox: :kox: w końcu wiosna i metry ruszyły - domki powstają w oczach :kox: :kox:

gicio :decayed:

sprawdzałeś może czy są te mapy do navi, do opla vectry ?

nie, bo zapomniałem :embarrassed: - mówiłem przypomnij mi :decayed: sprawdzam teraz
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie ale dziś był mega zajob :kox: :kox: w końcu wiosna i metry ruszyły - domki powstają w oczach :kox: :kox:

gicio :decayed:

sprawdzałeś może czy są te mapy do navi, do opla vectry ?

nie, bo zapomniałem :embarrassed: - mówiłem przypomnij mi :decayed: sprawdzam teraz

luzik :)

Opublikowano

Stasiu pisałem na gygy do Ciebie nie sprawdzałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Stasiu pisałem na gygy do Ciebie nie sprawdzałeś :gwizdanie:

nic nie widzialem :embarrassed:

napisz jeszcze raz, bo akurat moze Basia siedziala

Opublikowano

Stasiu pisałem na gygy do Ciebie nie sprawdzałeś :gwizdanie:

nic nie widzialem :embarrassed:

napisz jeszcze raz, bo akurat moze Basia siedziala

Poszło PW :wink4:
Opublikowano

łosz qr**, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

łosz q***wa, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

8:20 o k**wa mać :polew: :polew:
Opublikowano

łosz q***wa, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

Jakąś godzinę temu oglądaliśmy to w robocie z kumplami! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nareszcie po robocie :decayed:

łosz q***wa, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

:rolleyes::polew:

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje zakupić dystanse do felg i dłuższe śruby. Macie jakiś namiar gdzie można w dobrej cenie dostać w naszych okolicach? :)

u mojego szwagra jak oczywiscie bedzie miał takie jak ci potrzebne :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:27_________________________________________________

łosz q***wa, niektórym ludziom to się nudzi

5:38 aaapsik :polew: :polew:

Fail Compilation February 2011 || TNL

co to za ludzie :kox: :kox: nosz k**wa mac :decayed:

Opublikowano

i se po pracy jestem[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:51_________________________________________________co do przetwornic to ja kupilem w takim srednim przedziale cenowym niby cyfrowe slimy, ale "brzeczenie" w radiu slychac :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

po pracy :cool1:

Opublikowano

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

Opublikowano

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

siema :hi: widze ze ci bardzo zalezy na usunięciu tego żółtego check'a :decayed:

Opublikowano

i se po pracy jestem[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:51_________________________________________________co do przetwornic to ja kupilem w takim srednim przedziale cenowym niby cyfrowe slimy, ale "brzeczenie" w radiu slychac :thumbdown:

bo nie masz ORI radia i głośnik wypycha Ci szyby :tongue4:

jakbys miał SYMPHONY to było bby gites

Opublikowano

:bry: jutro mam free - specjalnie załatwiałem ;) heheh

więc będę na 3 Stawach... :cool1:

:hi: widzę poprawę :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

Opublikowano

Ja też po robocie. :wink4: Dziś autko odmówiło mi posłuszeństwa. :confused4: Zgasł i ciul! Muszę jutro zrobić jakiś skan. Od czego zacząć? Lech czy wódecza? :naughty: Nie ale na serio się wkur!!! Już raz tak miałam jak zalałem jaegoś gówna! :disgust:

BLB :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szukaj silnika na swap :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.