Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czerwone burdelówki będa rezac :decayed:

takie jaka masz w pokoju? :decayed:

pewnie ciut mniejsze i LEDowe :)

ee to ciulowe :thumbdown::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W moim escorcie starym miałem burdelowy środek laski chciały się pozabijać żeby ze mną jeździć :kox:

Opublikowano

e to fart że mam pakiecik ... teraz tylko jak kasa zostanie, po usunięciu CHECK, kiera i gałka skrzynki w skórę, i ten qrewski ESP zjechany...[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:30_________________________________________________to ja miałem takie w AUDI 80 sam rezałem heheheh nawiewy i klamki wewnątrz :kox:

Opublikowano

ja takie mialem w daewoo nexia i sie nie chwale a w audi nie mam i musze dorobic :gwizdanie:

Opublikowano

ja takie mialem w daewoo nexia i sie nie chwale a w audi nie mam i musze dorobic :gwizdanie:

B7 :gwizdanie:
Opublikowano

ja takie mialem w daewoo nexia i sie nie chwale a w audi nie mam i musze dorobic :gwizdanie:

B7 :gwizdanie:

cza ciąc koszty :kwasny:

Opublikowano

ja takie mialem w daewoo nexia i sie nie chwale a w audi nie mam i musze dorobic :gwizdanie:

w dejavu miałeś już takie coś

Opublikowano

ja takie mialem w daewoo nexia i sie nie chwale a w audi nie mam i musze dorobic :gwizdanie:

w dejavu miałeś już takie coś

deawoo mialem lepiej wyposazone niz audi :decayed: a jakos mego biedna ta audika nie jest :gwizdanie:

Opublikowano

w nexii maiłeś lepszy wypas niż w :a4fan: nie może być ;p[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:40_________________________________________________jakby to świadczyło o naszych furkach...

Opublikowano

w nexii maiłeś lepszy wypas niż w :a4fan: nie może być ;p[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:40_________________________________________________jakby to świadczyło o naszych furkach...

w B8, dalej musisz za podłokietnik dopłacać ( ok 1200zł) :blink:

:polew:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:
Opublikowano

w nexii maiłeś lepszy wypas niż w :a4fan: nie może być ;p[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:40_________________________________________________jakby to świadczyło o naszych furkach...

wlasnie tak jak pisze byly nawet 4 szyby elektryczne w :a4fan: mam 2 ;( :wallbash:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

No byłem w szoku w ciągu paru dni ceny poszły o 15gr w góre albo więcej :thumbdown:
Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

ja tez bede musial chyba zrobic ucieczke ze stacji na innych numerach :evil:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

przez weekend widziałem ok 22gr w górę :wallbash:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

nie ma źle LUKOIL na Giszu 4.75 za PB 95

Opublikowano

Czemu nikt nie ma dojścia do jakiejś taniej ropy :disgust:

Opublikowano

Czemu nikt nie ma dojścia do jakiejś taniej ropy :disgust:

ja mam dojście za 5 zł/l :polew:

Opublikowano

LUKOIL na Giszu ceny od 18:00 w piątki do poniedziałku godz. 8:00 rano zawsze niższe niż od pon-piątku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.