Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nikt nie ma dojścia do jakiejś taniej ropy :disgust:

ja mam dojście za 5 zł/l :polew:

za niedługo to będzie tanio
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LUKOIL na Giszu ceny od 18:00 w piątki do poniedziałku godz. 8:00 rano zawsze niższe niż od pon-piątku

wtedy walą gruche do głównego zbiornika :decayed:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

nie ma źle LUKOIL na Giszu 4.75 za PB 95

PB 95 :polew: :polew: :polew: tylko PB 98 :cool1: to juz widze ze ponad 5zeta bede musial placic :wallbash:
Opublikowano

LUKOIL na Giszu ceny od 18:00 w piątki do poniedziałku godz. 8:00 rano zawsze niższe niż od pon-piątku

wtedy walą gruche do głównego zbiornika :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:56_________________________________________________

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

nie ma źle LUKOIL na Giszu 4.75 za PB 95

PB 95 :polew: :polew: :polew: tylko PB 98 :cool1: to juz widze ze ponad 5zeta bede musial placic :wallbash:

A gaz trochę w dół poszedl :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

LUKOIL na Giszu ceny od 18:00 w piątki do poniedziałku godz. 8:00 rano zawsze niższe niż od pon-piątku

wtedy walą gruche do głównego zbiornika :decayed:

po co lezysz na podlodze? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

LUKOIL na Giszu ceny od 18:00 w piątki do poniedziałku godz. 8:00 rano zawsze niższe niż od pon-piątku

wtedy walą gruche do głównego zbiornika :decayed:

E MÓJ JEST CHYBA OKEY CO NIE HEHEHEH :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A gaz trochę w dół poszedl :gwizdanie: :naughty:

:bicz::mysli:

do wakacji bedzie jasne co dalej :wink4:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

nie ma źle LUKOIL na Giszu 4.75 za PB 95

PB 95 :polew: :polew: :polew: tylko PB 98 :cool1: to juz widze ze ponad 5zeta bede musial placic :wallbash:

POWAŻNIE TYLKO 98?? JAJA JAKIEŚ CHYBA ROBISZ....W POLSCE 95=98 PRZECIEŻ - STWIERDZONO NAUKOWO

Opublikowano

A gaz trochę w dół poszedl :gwizdanie: :naughty:

:bicz::mysli:

do wakacji bedzie jasne co dalej :wink4:

:polew: do wakacji to ty wydasz fortune na paliwo albo zrobisz 100km :polew:
Opublikowano

ja już za 5,00zł tankowałem więc jest gut, skoro pod kreską jest :naughty:

Opublikowano

ide poogladać TV

Opublikowano

ide poogladać TV

hmmm jak pamietam daleko nie masz :decayed:

Opublikowano

Karwa byliście tankować na stacjach :wallbash: :wallbash:

nawet mnei nie strasz... chyba jutro niebede mógł przyjechać na spota :gwizdanie:

nie ma źle LUKOIL na Giszu 4.75 za PB 95

PB 95 :polew: :polew: :polew: tylko PB 98 :cool1: to juz widze ze ponad 5zeta bede musial placic :wallbash:

POWAŻNIE TYLKO 98?? JAJA JAKIEŚ CHYBA ROBISZ....W POLSCE 95=98 PRZECIEŻ - STWIERDZONO NAUKOWO

no niemów że nieczujesz różnicy jak zalejesz 95 a 98 ?

jest roznica w pracy silnika i roznica w spalaniu :cool1:

Opublikowano

lecicie ze spamem, nie nadrabiam, jutro spot a mnie zaś nie będzie i to na 100% :thumbdown: zarobiony w c**j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

lecicie ze spamem, nie nadrabiam, jutro spot a mnie zaś nie będzie i to na 100% :thumbdown: zarobiony w ch***j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

przynajmniej ty ja dopiero od jutra do roboty zaczynam chodzic :decayed: najwyzej sie do ciebie odezwe jak nie bede mial za co zyc pozyczysz mi cos na chleb :gwizdanie:

Opublikowano

lecicie ze spamem, nie nadrabiam, jutro spot a mnie zaś nie będzie i to na 100% :thumbdown: zarobiony w ch***j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pussy :thumbdown:
Opublikowano

lecicie ze spamem, nie nadrabiam, jutro spot a mnie zaś nie będzie i to na 100% :thumbdown: zarobiony w ch***j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pussy :thumbdown:

poczekaj jak pojedziesz na ta tanksztele zobaczymy czy bedziesz tak kozaczyl :cool1::decayed:

Opublikowano

lecicie ze spamem, nie nadrabiam, jutro spot a mnie zaś nie będzie i to na 100% :thumbdown: zarobiony w ch***j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pussy :thumbdown:

ja nie będę bo nie zdążę a nie że sępię na wachę :tongue4::decayed:

Opublikowano

Ja może jakiś filmik obejrzę. :wink4: Nie wiem czy jutro wyrobię się na spota bo jadę z małą do lekarza i na zakupy bo ma urodziny więc trzeba coś zorganiować ale mam czas od rańca bo jutro wagary w przedszkolu. :kox:

P.S. SWAP silnika to tylko żartem póki co. :naughty:

Opublikowano

paliwko nie będzie takie drogie w POLSCE nie podniosą aż tak wysoko tutaj się dba o społeczeństwo przecież :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:25_________________________________________________a to będzie ktoś z VAGiem jutro? bo ja :witch:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.