Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

:nabijasie:
Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke :naughty:
Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke :naughty:

czyli 70 KM na koło, ale do tego jak masz quattro, to musisz z tej liczby wyciągnąć pierwiastek i to już tak dużo nie wychodzi :wink4:

Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke :naughty:

czyli 70 KM na koło, ale do tego jak masz quattro, to musisz z tej liczby wyciągnąć pierwiastek i to już tak dużo nie wychodzi :wink4:

Ty to chyba zazdrosny jesteś .... :gwizdanie: jakbym mógł to bym ci oddał pare kucy :tongue4:
Opublikowano

U mnie różnicy było 200zł więc tym bardziej wolałem jechać sam :gwizdanie:

u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... :przebiegly:

jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 :tongue4:

sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke :naughty:

czyli 70 KM na koło, ale do tego jak masz quattro, to musisz z tej liczby wyciągnąć pierwiastek i to już tak dużo nie wychodzi :wink4:

Ty to chyba zazdrosny jesteś .... :gwizdanie: jakbym mógł to bym ci oddał pare kucy :tongue4:

to by chyba Basia umarła w pierwszym zakręcie :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 13:32_________________________________________________a później Kędzior jakby ze mną jechał :polew:

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:39_________________________________________________dobrze miec oske...

nie ma problemow z zadnym dzileniem itp....

:polew:

Opublikowano

jeszcze godzinka :naughty:

Opublikowano

Siema bedzie mial ktos jedno miejsce do BUKOWINY??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema bedzie mial ktos jedno miejsce do BUKOWINY??

za 500zł Cię zawiozę :wink4:

Opublikowano

Siema bedzie mial ktos jedno miejsce do BUKOWINY??

za 500zł Cię zawiozę :wink4:

To taniej wyjdzie moim :polew:

Opublikowano

Siema bedzie mial ktos jedno miejsce do BUKOWINY??

za 500zł Cię zawiozę :wink4:

To taniej wyjdzie moim :polew:

u mnie w aucie same luksusy :naughty:

Opublikowano

Siema bedzie mial ktos jedno miejsce do BUKOWINY??

za 500zł Cię zawiozę :wink4:

To taniej wyjdzie moim :polew:

u mnie w aucie same luksusy :naughty:

chyba ze posadzisz mnie z tylu z jakims dwiema laskami :naughty:

Opublikowano

a czemu każdy nie jedzie swoim samochodem, myślałem, że o to w tym wszytkim chodzi :)

ale nie, ze śląska jadą się najeść, napić, otryć pyski i do domu :decayed:

do tego szukaja frajera jako kierowcę :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 15:50_________________________________________________BTW

Miron się tak cieszy z auta, że może obróci dwa razy do BT i z powrotem :decayed:

Opublikowano

To co, pisać się na grupowy, czy lepiej indywidualnie? Tak naprawdę, te 200 zł wcale mnie nie zbawi, a chce to mieć zrobione dobrze...

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

Opublikowano

Cześć

przyznać się, kto na letnich :decayed:?

Tolek! :decayed: No może w przyszłym tygodniu już wrzucę letnie koło... :gwizdanie:

Małe sprostowanie!! Dzisiaj troche postraszyło i zmieniłem na zimowe znowu :kox:

Po zmianie, jadąc do kato, jak się wjeżdża na wiadukt przed silesią (gdzie sa często wypadki) właśnie był wypadek. Laska tigrą się ro***bała, dość solidnie. Ja i tak jechałem służbowym, ale pomyślałem, kurde, 20 min temu zmieniłem sobie oponki. Choć w tym przypadku tam na pewno to nie wina opon, tam jakiś trójkąt bermudzki chyba jest. Odpuściłem sobie póki co te letnie a jak pojadę moim do BT to i tak na zimówkach. Poczekam na zawias, i przełożę całość :kox:

Opublikowano

To co, pisać się na grupowy, czy lepiej indywidualnie? Tak naprawdę, te 200 zł wcale mnie nie zbawi, a chce to mieć zrobione dobrze...

Możesz zapisać się na grupowy i umówić a kasa zawsze na coś zostanie. Ja tam umówiłem się grupowo a i tak moim wozem zajmował się tyle ile powinien. Przecież nie wypuści Ci wozu bez zrobionego programu do końca. :cool1:
Opublikowano

To co, pisać się na grupowy, czy lepiej indywidualnie? Tak naprawdę, te 200 zł wcale mnie nie zbawi, a chce to mieć zrobione dobrze...

Możesz zapisać się na grupowy i umówić a kasa zawsze na coś zostanie. Ja tam umówiłem się grupowo a i tak moim wozem zajmował się tyle ile powinien. Przecież nie wypuści Ci wozu bez zrobionego programu do końca. :cool1:

No w zasadzie 200, to dołożę sobie tylko stofkę i mam sprężyny np :mysli: będę śledził wątek...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.