Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chwilkę z 2,3 piwka jakieś dupeczki do auta i do domu :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

Ale ja szukam transportu :kox:

hmm wsumie to ja tez :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chwilkę z 2,3 piwka jakieś dupeczki do auta i do domu :decayed:

szybki numerek i powrot :polew:
Opublikowano

DZISIAJ JEST POST, czeko zamkniete :tongue4:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:
Opublikowano

DZISIAJ JEST POST, czeko zamkniete :tongue4:

Ta może 10 lat temu przestrzegali tego a teraz to nie wierzę że ktoś by zamknął disco ze względu na post :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

Po dwóch redsach :polew: :polew:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

i ściulał bramkarzowi :decayed:

Opublikowano

Pajda widze cie :tongue4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

i ściulał bramkarzowi :decayed:

:nabijasie: ja yhym :polew:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

i ściulał bramkarzowi :decayed:

Chyba ściulał mu laskę w kiblu :polew:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

i ściulał bramkarzowi :decayed:

Chyba ściulał mu laskę w kiblu :polew:

co za dosadne określenie :polew: :polew:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi :bicz::polew:

pewnie juz mial z dwa razy KO :decayed:

i ściulał bramkarzowi :decayed:

Chyba ściulał mu laskę w kiblu :polew:

dobre dobre...a może i jego i ją :kox:

Opublikowano

Wracam na meczyk :gwizdanie:

Opublikowano

oczywiście jego inaczej i ją inaczej - żeby nie było

Opublikowano

Wracam na meczyk :gwizdanie:

sport i motoryzacja to nie sa meskie zainteresowania :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wracam na meczyk :gwizdanie:

sport i motoryzacja to nie sa meskie zainteresowania :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Ja wiem wolisz ja Miszka opowiada o trzech ruchających się psach :polew: :polew:
Opublikowano

Wracam na meczyk :gwizdanie:

sport i motoryzacja to nie sa meskie zainteresowania :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Ja wiem wolisz ja Miszka opowiada o trzech ruchających się psach :polew: :polew:

:sick3::decayed:
Opublikowano

Wracam na meczyk :gwizdanie:

sport i motoryzacja to nie sa meskie zainteresowania :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Ja wiem wolisz ja Miszka opowiada o trzech ruchających się psach :polew: :polew:

:sick3::decayed:

rzygaj kędzior rzygaj :naughty:

Opublikowano

rzygaj kędzior rzygaj :naughty:

C16160042_1.jpg co ty tu robisz? :polew:

Opublikowano

rzygaj kędzior rzygaj :naughty:

C16160042_1.jpg co ty tu robisz? :polew:

to było jak po B6 pojechałem

Opublikowano

takze tego

Ayanna_Jordan_p002.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.