Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

a Ty dalej nie nauczyłeś się mówić?

sytuacja z domu:

żona: Grzesiek, kochasz mnie?

a Grzecho na to: gwizdanie

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy wredne kupy :decayed:

jeszcze bedziesz chcial zebym sie karnal twoja fura :tongue4:

Żeby Ci dał! Uważaj! Dzisiaj widziałeś jak spierd...! :decayed:

ale na poczatku jak niewidziales to mi dawal kluczyki i 50zl zebym sie przejechal i powiedzial ze fajnie

mi dał 50zł i flaszke, żebym powiedział, że przebieg ori :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

a Ty dalej nie nauczyłeś się mówić?

sytuacja z domu:

żona: Grzesiek, kochasz mnie?

a Grzecho na to: gwizdanie

:polew:

i dodał miód i s... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:gwizdanie:

a Ty dalej nie nauczyłeś się mówić?

sytuacja z domu:

żona: Grzesiek, kochasz mnie?

a Grzecho na to: gwizdanie

:polew:

yebany :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:15_________________________________________________

:gwizdanie:

a Ty dalej nie nauczyłeś się mówić?

sytuacja z domu:

żona: Grzesiek, kochasz mnie?

a Grzecho na to: gwizdanie

:polew:

i dodał miód i s... :polew: :polew: :polew:

coś słodkiego :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

wy wredne kupy :decayed:

jeszcze bedziesz chcial zebym sie karnal twoja fura :tongue4:

Żeby Ci dał! Uważaj! Dzisiaj widziałeś jak spierd...! :decayed:

ale na poczatku jak niewidziales to mi dawal kluczyki i 50zl zebym sie przejechal i powiedzial ze fajnie

mi dał 50zł i flaszke, żebym powiedział, że przebieg ori :gwizdanie:

ale wiesz ze ta flaszke mamy na pół? :gwizdanie:
Opublikowano

wy wredne kupy :decayed:

jeszcze bedziesz chcial zebym sie karnal twoja fura :tongue4:

Żeby Ci dał! Uważaj! Dzisiaj widziałeś jak spierd...! :decayed:

ale na poczatku jak niewidziales to mi dawal kluczyki i 50zl zebym sie przejechal i powiedzial ze fajnie

Mi też dawał i wcześniej wysłał eskę...

:gwizdanie:

a Ty dalej nie nauczyłeś się mówić?

sytuacja z domu:

żona: Grzesiek, kochasz mnie?

a Grzecho na to: gwizdanie

:polew:

Patrz wyżej! :wink4::decayed:

A tak wogóle to byś się przywitał! :naughty:

Opublikowano

coś słodkiego :polew:

:decayed:
Opublikowano

i mamy ją wypić podobno w trzech :naughty:

pewnie wspominał coś o ubogich z rybnika :kox:

Opublikowano

i mamy ją wypić podobno w trzech :naughty:

pewnie wspominał coś o ubogich z rybnika :kox:

ci z rybnika musza kontre kupic :naughty:

(po4piwa kontry wystarcza)

haha

Opublikowano

na kontrę zawsze znajdę środki :decayed:

to co, 19 marca zrobimy sobie dzień flaszki? :kox:

Opublikowano

i mamy ją wypić podobno w trzech :naughty:

pewnie wspominał coś o ubogich z rybnika :kox:

To JESZCZE potrzebujecie zE 3 flaszki... :wink4:
Opublikowano

no i uj, to mam po flaszce: wiem już z kim piję i kiedy... :polew:

Opublikowano

no i uj, to mam po flaszce: wiem już z kim piję i kiedy... :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i uj, to mam po flaszce: wiem już z kim piję i kiedy... :polew:

aaa dodaj jeszcze "wiem też u kogo, u siebie" :polew:

Opublikowano

no i uj, to mam po flaszce: wiem już z kim piję i kiedy... :polew:

aaa dodaj jeszcze "wiem też u kogo, u siebie" :polew:

Ebany! :polew: :polew: STanley wszystko zorganizowane! :wink4:
Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

do baru czy spiża - na jedno wychodzi, BANIA :decayed::polew:

Opublikowano

do baru czy spiża - na jedno wychodzi, BANIA :decayed::polew:

:good:
Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________

do baru czy spiża - na jedno wychodzi, BANIA :decayed::polew:

:good:

ja nie pije :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.