Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przynajmniej nie musicie sie uzerac z glupimi ludzmi... :/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od 3 dni nic w robocie nie zrobiłem

Juz jestem zmęczony tym tygodniem pracy.... :disgust:

nic sie nie martw masz sie i tak lepiej jak jak ja od 3 tygodni nic nie zrobilem w robocie :gwizdanie:

dobra, przerwa na kawe :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191483.0;topicseen

On mi go sprzątnął z allegro za 100zł handlarz j**any i ponad 100% przebicia :sick3::thumbdown:

szkoda, że tak żeruje na "kolegach"

Mógł go kupić i sprzedać przez allegro i byłby spokój

Opublikowano

od 3 dni nic w robocie nie zrobiłem

Juz jestem zmęczony tym tygodniem pracy.... :disgust:

nic sie nie martw masz sie i tak lepiej jak jak ja od 3 tygodni nic nie zrobilem w robocie :gwizdanie:

dobra, przerwa na kawe :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191483.0;topicseen

On mi go sprzątnął z allegro za 100zł handlarz j**any i ponad 100% przebicia :sick3::thumbdown:

szkoda, że tak żeruje na "kolegach"

Mógł go kupić i sprzedać przez allegro i byłby spokój

No niech sprzedaje na forum ale niech sobie doliczy z 50zł i tyle. Powinni wprowadzić jaki s zakaz takiego handlu w końcu forum jest żeby sobie pomagać :gwizdanie:
Opublikowano

Już wysłałem PW :naughty:

Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Już wysłałem PW :naughty:

Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą :decayed:

:gwizdanie: :good:

Opublikowano

Już wysłałem PW :naughty:

Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą :decayed:

Wg mnie to jest do B7 Weight Range 8 - przód i Weight Range 9 - tył. Choć tyłu nie jestem pewny. :mysli:

A jakie Ty masz WR? :mysli:

Opublikowano

i se po pracy jestem :wink4:

Opublikowano

i se po pracy jestem :wink4:

i co ?

:tongue4:

Opublikowano

i se po pracy jestem :wink4:

i co ?

:tongue4:

a jajco :tongue4:
Opublikowano

Już wysłałem PW :naughty:

Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą :decayed:

Wg mnie to jest do B7 Weight Range 8 - przód i Weight Range 9 - tył. Choć tyłu nie jestem pewny. :mysli:

A jakie Ty masz WR? :mysli:

Gdybym ja to wiedział gdzie sprawdzić.

Pod tylnymi siedzeniami nie mam żadnej naklejki :thumbdown:

Książeczkę serwisową mam wydany duplikat (wiedziałem o tym od początku)

a po kodach od stanleya to widzę tylko takie coś:

11 1BA L DAE standard suspension/shock absorption

Opublikowano

zbok :tongue4:

taki jestem :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________no link nie działa, dlatego pytałem co to za akcja, a że Krycha ostatnio "popularny" to mi się od razu nasunął. A to była ta oferta z licznikiem co miał brać OGr?

Opublikowano

Tolek naucz się wklejać załączniki do maili bo wysłałeś beż... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

Już wysłałem PW :naughty:

Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą :decayed:

Wg mnie to jest do B7 Weight Range 8 - przód i Weight Range 9 - tył. Choć tyłu nie jestem pewny. :mysli:

A jakie Ty masz WR? :mysli:

Gdybym ja to wiedział gdzie sprawdzić.

Pod tylnymi siedzeniami nie mam żadnej naklejki :thumbdown:

Książeczkę serwisową mam wydany duplikat (wiedziałem o tym od początku)

a po kodach od stanleya to widzę tylko takie coś:

11 1BA L DAE standard suspension/shock absorption

miałem na to patrzyć jutro bo teraz się troche śpiesze ale nie potrzebnie wszedłem na ten wątek.

NA szybko:

Masz klase wagową:

przód: 10

tył: 9

(dość dużo jak na 1.9 tdi, ale tak bywa)

reszta tak jak w rozmowie telefonicznej.

Dobra wiadomość jest taka że może uda mi się załatwić taki zawias

Pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.