Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak ma być dobrze jak oni tylko podnoszą ceny :wallbash: Ropa już prawie po 4,90 :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak ma być dobrze jak oni tylko podnoszą ceny :wallbash: Ropa już prawie po 4,90 :wallbash:

prawie :shocked: to chyba w sosnowcu bo u mnie na wsi juz 4.99 ;(

Opublikowano

A jak ma być dobrze jak oni tylko podnoszą ceny :wallbash: Ropa już prawie po 4,90 :wallbash:

prawie :shocked: to chyba w sosnowcu bo u mnie na wsi juz 4.99 ;(

będziemy, jak w NL -> na kołach zapie*dalać :decayed:

Opublikowano

A jak ma być dobrze jak oni tylko podnoszą ceny :wallbash: Ropa już prawie po 4,90 :wallbash:

prawie :shocked: to chyba w sosnowcu bo u mnie na wsi juz 4.99 ;(

będziemy, jak w NL -> na kołach zapie*dalać :decayed:

Trzeba wymyśleć samochód taki jak jak flinstona i dostać nobla :polew:
Opublikowano

jak sie tylko cieplej zrobi czyt. min. 10st C to sie przesiadam wlasnie na takowy pojazd jak rower :kox: :kox:

Opublikowano

Ja już od dwóch dni śmigam na rowerze :naughty:

Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

Opublikowano

Mi tam pasuje :naughty:

Opublikowano

ja nie mam roweru :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez nie mam roweru... :/

i szkoda mi wydac 1500zl na takowy pojazd bo i tak nie bede mial czasu z niego korzystac... :P

Opublikowano

ja nie mam roweru :gwizdanie:

Kup sobie w ASO :naughty:
Opublikowano

ja nie mam roweru :gwizdanie:

Kup sobie w ASO :naughty:

najtańszy rower 2780zł ciekawe jak wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie mam roweru :gwizdanie:

Kup sobie w ASO :naughty:

najtańszy rower 2780zł ciekawe jak wygląda :gwizdanie:

Składak dla dzieci! :kox::polew: :polew:
Opublikowano

ja nie mam roweru :gwizdanie:

Kup sobie w ASO :naughty:

najtańszy rower 2780zł ciekawe jak wygląda :gwizdanie:

Składak dla dzieci! :kox::polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

:doh1: czyś ty łeb upadł ja mam do was 30 km :evil:

Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

Mi tam pasuje :naughty:

Ale mi nie.... :tongue4:
Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

:doh1: czyś ty łeb upadł ja mam do was 30 km :evil:

Ja też! Musiałbym wyjeżdżać w poniedziałek... :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

Mi tam pasuje :naughty:

Ale mi nie.... :tongue4:

:gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

:doh1: czyś ty łeb upadł ja mam do was 30 km :evil:

Ja też! Musiałbym wyjeżdząc w poniedziałek... :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: ja w sumie sie moge podpiąc do jakiegoś TIRA :gwizdanie: na banie :evil:

Opublikowano

I na spota na rowerach! :kox::naughty:

:doh1: czyś ty łeb upadł ja mam do was 30 km :evil:

Ja też! Musiałbym wyjeżdząc w poniedziałek... :wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: ja w sumie sie moge podpiąc do jakiegoś TIRA :gwizdanie: na banie :evil:

Poleciałbyś prosto na Kraków! :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.