Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko cacy ale kurcze Turcji to ja nie chcieć...chyba się zraziłem...może przez to że ostatnio byłem we wrześniu - syf na plaży jak cholera...

też byłem i było czysto na mojej :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko cacy ale kurcze Turcji to ja nie chcieć...chyba się zraziłem...może przez to że ostatnio byłem we wrześniu - syf na plaży jak cholera...

turcja = kebab :decayed:

kebab jak dla mnie c**j...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

Opublikowano

ja Turcji nie polecam we wakacje, po piasku nie da sie chodzić taka hi ca

Pajda k**wa klapek nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

taaa pies pomielony z budą 3 kategorii :polew:

Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

dajesz namiar;) chyba że we wtorek przywieziesz;) na SPOT'a

Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

dajesz namiar;) chyba że we wtorek przywieziesz;) na SPOT'a

Presley najlepsze kebaby w Kato na # Maja na przeciw Pika :wink4:

Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

dajesz namiar;) chyba że we wtorek przywieziesz;) na SPOT'a

ta i frytki do tego? :tongue4::wink4:

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

taaa pies pomielony z budą 3 kategorii :polew:

to ze u ciebie takie pojada to nieznaczy ze wszedzie tak jest :polew:
Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

dajesz namiar;) chyba że we wtorek przywieziesz;) na SPOT'a

ta i frytki do tego? :tongue4::wink4:

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

taaa pies pomielony z budą 3 kategorii :polew:

to ze u ciebie takie pojada to nieznaczy ze wszedzie tak jest :polew:

mieszkałem przez rok w Sosnowcu i wiem co za szit tam dają do żarcia :sick3:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________ok spadam narka :hi:

Opublikowano

mieszkałem przez rok w Sosnowcu i wiem co za szit tam dają do żarcia :sick3:

widocznie sie na tobie poznali :gwizdanie:
Opublikowano

ja Turcji nie polecam we wakacje, po piasku nie da sie chodzić taka hi ca

Pajda cholera klapek nie masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze sie nie dorobilem :>

Opublikowano

kebab jak dla mnie ptaszek...nia za 4-6$ żadna rewelacja ... mięska jak na lekarstwo, ciasto jakieś marne... :thumbdown::sick3:

niedaleko mnie za 14zł dostaniesz takiego kebaba ze niedasz rady zjesc calego :polew: :polew: :polew:

dajesz namiar;) chyba że we wtorek przywieziesz;) na SPOT'a

Presley najlepsze kebaby w Kato na # Maja na przeciw Pika :wink4:

gdzie??? niby???

Opublikowano

najlepsze sa na 3 maja w kato"petra" - polecam

Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

najlepsze sa na 3 maja w kato"petra" - polecam

kurcze gdzie to jest - dokładniej??

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________

najlepsze sa na 3 maja w kato"petra" - polecam

kurcze gdzie to jest - dokładniej??

koło Placu Wolności, naprzeciwko liceum :wink4:

Opublikowano

a tam jest jakieś liceum...wiesz ja już jakby nie ten rocznik ...

Opublikowano

a tam jest jakieś liceum...wiesz ja już jakby nie ten rocznik ...

stało tam, jak Ciebie jeszcze " w planach nie było" :tongue4:

wpisz w google petra katowice i będziesz wszystko wiedzial :cool1:

Opublikowano

Muszę tam spróbować kiedyś :gwizdanie:

Opublikowano

Muszę tam spróbować kiedyś :gwizdanie:

nie ma lepszych, a jadłem w wielu miejscach :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.