Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

Panowie, może na kolejnym spocie zrobimy sobie turniej w "Asphalt5"? :mysli: :mysli:

7ccaf8daec923615med.jpg

:kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

Panowie, może na kolejnym spocie zrobimy sobie turniej w "Asphalt5"? :mysli: :mysli:

7ccaf8daec923615med.jpg

:kox:

na takim małym monitorze lipa :wink4:

:naughty:

Opublikowano

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

moze byc 42' :kox:

Opublikowano

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

:good:

rezacz :kox:

Opublikowano

Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Na 37 od biedy też może być :decayed:
Opublikowano

Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Na 37 od biedy też może być :decayed:

Koleś o 13 kończy robotę więć będę na miejscu ok 13-14

Myślę, że w domu będę ok 17-18 :gwizdanie:

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

Panowie, może na kolejnym spocie zrobimy sobie turniej w "Asphalt5"? :mysli: :mysli:

7ccaf8daec923615med.jpg

:kox:

co to masz za przyciski ? po lewej od awaryjnych??

Opublikowano

Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Na 37 od biedy też może być :decayed:

Koleś o 13 kończy robotę więć będę na miejscu ok 13-14

Myślę, że w domu będę ok 17-18 :gwizdanie:

Aha ok to wyceń tam je i jak coś w tygodniu to jakoś załatwimy :wink4:
Opublikowano

recenzja kebabów z Petra ?

Sławna "Petra" w Katowicach. Jej świetność mija. Dużo klientów, masowa produkcja kebabów, bo znajduje się w samym centrum miasta. Mało sosu, ceny rosną z miesiąca na miesiąc, a żeby poprosić o coś dodatkowego - jak podwójna ilość sosu czy bez jakiegoś składnika -nie ma opcji! Jestem bardzo uczulony na pomidory, zawsze o tym wspominam i proszę o KEBABA BEZ POMIDORA, nie zdarzyło się jeszcze, abym dostał takiego, jak zamówiłem. Za każdym razem zwracając uwagę panu, który przygotowuje owe kebaby. On z wielką łaską i grymasem na twarzy bierze z powrotem, wygrzebuje ze środka pomidory i oddaje komentując "chciałeś bez pomidora, to masz, po sprawie". Porażka, zawsze tak samo.

i co to ma znaczyć?[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Na 37 od biedy też może być :decayed:

Koleś o 13 kończy robotę więć będę na miejscu ok 13-14

Myślę, że w domu będę ok 17-18 :gwizdanie:

Aha ok to wyceń tam je i jak coś w tygodniu to jakoś załatwimy :wink4:

co tam znowu rezacie...

Opublikowano

recenzja kebabów z Petra ?

Sławna "Petra" w Katowicach. Jej świetność mija. Dużo klientów, masowa produkcja kebabów, bo znajduje się w samym centrum miasta. Mało sosu, ceny rosną z miesiąca na miesiąc, a żeby poprosić o coś dodatkowego - jak podwójna ilość sosu czy bez jakiegoś składnika -nie ma opcji! Jestem bardzo uczulony na pomidory, zawsze o tym wspominam i proszę o KEBABA BEZ POMIDORA, nie zdarzyło się jeszcze, abym dostał takiego, jak zamówiłem. Za każdym razem zwracając uwagę panu, który przygotowuje owe kebaby. On z wielką łaską i grymasem na twarzy bierze z powrotem, wygrzebuje ze środka pomidory i oddaje komentując "chciałeś bez pomidora, to masz, po sprawie". Porażka, zawsze tak samo.

i co to ma znaczyć?[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

to musze do kuferka jakąś plazme z 50 cali zamontować :kox: :kox:

:polew:

Na 37 od biedy też może być :decayed:

Koleś o 13 kończy robotę więć będę na miejscu ok 13-14

Myślę, że w domu będę ok 17-18 :gwizdanie:

Aha ok to wyceń tam je i jak coś w tygodniu to jakoś załatwimy :wink4:

co tam znowu rezacie...

KLIENT CIUL :cool1:

Opublikowano

siemka z wieczora :hi:

Panowie, może na kolejnym spocie zrobimy sobie turniej w "Asphalt5"? :mysli: :mysli:

7ccaf8daec923615med.jpg

:kox:

co to masz za przyciski ? po lewej od awaryjnych??

roleta elektryczna tylnej szyby... jeśli chodzi Ci o ten obok ESP

Opublikowano

a te dwa kolejne??

Opublikowano

a te dwa kolejne??

nitro :decayed:
Opublikowano

ja i katapulta !!!

Opublikowano

ja i katapulta !!!

A nie oglądałeś szybkich i wściekłych :decayed:
Opublikowano

ja i katapulta !!!

dokładnie :naughty:

:polew:

Opublikowano

ściule :decayed:

Opublikowano

Reszta "narazie" pusta, wnet będzie AirBagOff i parktronik (po załączeniu kamerki cofania, załączy się zielona lampka z parktronika)

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.