Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

Nie oglądałem bo pracuję... :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

Ten kolo dorby chyba jest w tym temacie... :cool1:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

Nie oglądałem bo pracuję... :decayed:

Nie masz plazmy w pracy :shocked::thumbdown::decayed:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

Nie oglądałem bo pracuję... :decayed:

Nie masz plazmy w pracy :shocked::thumbdown::decayed:

Mam ale nie oglądam. :cool1:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

Ten kolo dorby chyba jest w tym temacie... :cool1:

No jest niezły i walczy bardzo efektownie :kox:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

Jeszcze jeden... :gwizdanie:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Alko było? :naughty:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

:good: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata :polew:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

:good: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata :polew:

Wszędzie tak na świecie jest... :cool1:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

No każdy dostał baty oprócz Khalidova :thumbdown:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

No każdy dostał baty oprócz Khalidova :thumbdown:

Walą się po tych ryjach niemiłosiernie... :decayed:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Alko było? :naughty:

tak ale śpię w ''salonie'' moja mnie wk***ia więc jutro z rana robię ewakuację z chaty :thumbdown:

Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Miszka, podobno masz jakieś 10 koła PLN do przepicia :kox:

Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

:good: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata :polew:

Wszędzie tak na świecie jest... :cool1:

U innych przynajmniej to daje efekty :gwizdanie:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Alko było? :naughty:

tak ale śpię w ''salonie'' moja mnie wk***ia więc jutro z rana robię ewakuację z chaty :thumbdown:

:evil:

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Miszka, podobno masz jakieś 10 koła PLN do przepicia :kox:

No właśnie... :cool1:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 01:18_________________________________________________

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało :naughty:

podobno to już polak :gwizdanie:

:good: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata :polew:

Wszędzie tak na świecie jest... :cool1:

U innych przynajmniej to daje efekty :gwizdanie:

No póki co u Nas jeszcze tak nie ma więc efektów też nie ma... :gwizdanie:
Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Alko było? :naughty:

tak ale śpię w ''salonie'' moja mnie wk***ia więc jutro z rana robię ewakuację z chaty :thumbdown:

A4 sprzedał i rządzi :gwizdanie:

na poważnie, aż tak źle ?

Opublikowano

ksw dobre choć Polacy w słabej formie :thumbdown:

Alko było? :naughty:

tak ale śpię w ''salonie'' moja mnie wk***ia więc jutro z rana robię ewakuację z chaty :thumbdown:

A4 sprzedał i rządzi :gwizdanie:

na poważnie, aż tak źle ?

Zawsze może być... gorzej... :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.